Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çanta Zincir Askılı Bronz Bagy
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 329.90₺ 309.90
Bronz
Stoğa Gelince Haber Ver

BGYBRNZCNT

Ürün Kodu: PCD3095

Ürün Detayı: Zincirli veya zincirsiz kullanım

Ürün Özelliği: Deri

Ürün Türü: Çanta

Ürün Rengi: Bronz

Ürün Boyutu: Geniş

Model Türü: Askılı-Askısız kullanım

Ürün Kalitesi: %100

Değişim Garantisi: Vardır İade Yoktur


Çanta Zincir Askılı Bronz Bagy Çanta zincir askılı bronz bagy, kadınların yenilik ve farklılık arayışına cevap olarak, yeni sezonda sıklıkla karşımıza çıkmasıyla birlikte, sevilerek kullanılacaktır. Çantalar, daha eski yıllarda olduğu gibi sadece ihtiyaç odaklı değil, estetik görünümü öne çıkardığından dolayı, şıklığın bir tamamlayıcısı olarak kullanılmaya başlamıştır. Zincir Askısı, gece ve gündüz kullanımı için uygun olması ve eğlenceli parçalar ile tamamlandığında mükemmel bir görünüme kavuşulduğu için fazlasıyla benimsenmiştir.

Kombinin büyük parçalarına uygun olarak belirlediğimiz takı, oje renkleri, saç modeli gibi detaylar, trendi takip etmek ya da yakalamak isteyenlerin önem vermesi gereken tamamlayıcılardır. Önümüzdeki yılların sezon trendlerinde, karşımıza çıkacak renklerden olan bronz, yeni diyebileceğimiz ve kombin kolaylığı sunan bir renktir. Altın ve gümüşün bir arada kullanılması da bu yıl ve sonraki yılların modasında sıklıkla karşımıza çıkacaktır.

Çanta Zincir Askılı Bronz Bagy Nasıl Kombin Yapılmalı ?

Zincir askılı çantalar, estetik görünümünün yanı sıra, kombin kolaylığı sunması açısından da çok benimsenecek diyebiliriz. Gündüz sokak modasında şıklığı yakalamak isteyenler; diz hizasında bir kot etek, yüksek tabanlı spor ayakkabılar ve doğal dalgalı saçlar yeterli olacaktır. Kombini zenginleştirmek isteyenler de, pastel tonlarında ojeler ve doğal bir yüz makyajı ile sokak modasında fark edilirler. Gündüz modasında dikkat edilmesi gereken, koyu tonlarda makyaj ve fazla pırıltılı parçalardan kaçınmak olmalıdır.

Çanta Zincir Askılı Bronz Bagy, gece giyimi için de kusursuz kombinler yapmaya çok uygundur. Çok fazla aksesuar veya renklerle gününüze tazelik katar. Pırıltılı, simli parçalar, dumanlı göz makyajı, yüksek topuklu ayakkabılar ve kırmızı tonlarında sallantılı küpeler, bol zincirli kolyeler ile tamamlanarak mükemmel bir görünüme kavuşulabilir. Gece giyimi kombinlerinde, parçalar istenildiği kadar abartılabilir, gece kombinleri, bu ağırlığı kaldırır.