Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çanta Kare Dilim Siyah Karo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 359.90₺ 309.90
Siyah
SEPETE EKLE

KRSYHCNT

Özel üretim kaliteli ürün

A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir

2 günde adrese teslim

Havale Eft Kargo Ücretsiz

Kredi kartıyla ödeme imkanı

Kapıda Ödeme 15₺


Çanta kare d

ilim siyah


, kadın giyim ve aksesuar sektöründe değişikliklerin ne denli önemli olduğunu ve benimsendiğini gözler önüne seriyor. Kadın giyiminde tamamlayıcı olarak görülen çantalar, kullanışlı olması amacı dışında estetik görünüm önemi de barındırdığından artık daha fazla kullanılmaktadır. Günlük sokak modasında ve özel gecelerde rahatlıkla kullanılabilen

kare dilim

siyah


, bolca kombin seçeneğinin yanı sıra, oldukça geniş bir renk skalası da sunuyor.

Çanta rengine ve modeline uygun takılar, saç modeli, ojeler, makyaj gibi unsurlar kusursuz görünüme kavuşmamız konusunda bize yardımcı olacaktır. Kombin yapmak basit ve eğlencelidir. Kullanışlılığı ve şıklığı bir arada sunulması, hayatımızı kolaylaştırırken modayı takip etmemize olanak sağlar. Şık bir klasik takımla kullanılabileceği gibi, kot pantolon ve salaş bir tarzla da oldukça kusursuz bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Kare Dilim Siyah Çantalar Nasıl Kullanılmalıdır ?

Sezon trendlerini yakalamak ya da takip etmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli şey; küçük detayların birbirine uygunluğudur.

Çanta ka

re dilim siyah


, kombin yaparken hem eğlenip hem şık görüneceğimiz bir stile göz kırpar. Her sezon modasında kendine yer bulan

siyah

renk, diğer renklerle uyumu açısından da sıklıkla tercih edilmektedir. Klasik bir etek ceket takım, topuklu ayakkabılar, sıkı ve düzgün bir at kuyruğu, hafif yüz makyajı ile uyumlu olacak kare dilim çantalarla mükemmel bir iş günü kombini yapılabilir.

Dar paça bir kot pantolon, spor ayakkabılar, açık ve dağınık görünümlü omuzlara dökülen saçlar ile hafif bir yüz makyajı da bu stilde çantalar için çok uygun bir görünüm sağlayabilir. Zincir ağırlıklı takılar ve pastel tonlarında ojeler de küçük detayların ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Günümüzün en trend çanta modelleri arasında yer alan Çanta Kare dilim siyah modeldir. 2020 çanta trendleri arasında yer alıyor. 2021 trend çanta modelleri arasında da popüler sıralamasını koruyor.