Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Bot Kapitone Nude Capy
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 359.90₺ 309.90
36
37
38
39
40
Nude
SEPETE EKLE

CAPYND37

  • Topuk boyu 5 cm
  • İdeal topuktur.
  • Günlük kullanıma uygundur.
  • İş ve ofis kullanıma uygundur.


Bu ürünün üretimi esnasında teknolojinin tüm olanaklarından yararlanılmıştır. Kaymayan, esnek taban özellikleriyle de ayağınızın sağlığı açışından önemli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ayak sağlığınızın dışında görünümüyle de beğeni toplayan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kişinin tarzını ortaya çok iyi koyan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.


Kapitone Desenli Bot İle Şıklığı Yakalayın


Kapitone desenli botlar sayesinde karşınızda ki kişi sizinle ilgili olumlu izlenimle sahip olacak. Kapitone desenli botlar, kişinin tarzını çok iyi ortaya koyuyor. Bulunduğunuz ortamlarda bakışlar sizin üzerinize kapitone desenli bot sayesinde çevrilecek. Botun geneliyle kapitone desen bütünlük sağlayacak şekilde tasarlanırsa eğer ortaya başarılı bir ürün böylelikle çıkmış oluyor.


Kapitone desenler genellikle kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hemen hemen her kadının dolabında en az bir tane kapitone desenli bir ürün oluyor. Kapitone desen sadece botlarda değil aynı zamanda çantalarda ve cüzdanlarda da kullanılıyor. Bir nevi günümüzün şıklığında kapitone desenler yer almaya başladı diyebiliriz.


Kapitone desenli botlar birde kalın ideal topuğa sahip olduğuna tasarım on numara olmuş oluyor. Kapitone desen başlı başına başarılı tasarımken birde ideal kalın topukla tamamlandığında kişiyi olağanüstü şık gösteriyor.


Nude Bot İle Tarz Olabilirsiniz!