Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Bot Kalın Topuklu Nude Corro
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 279.90TRY 259.90
36
37
38
39
40
Nude
SEPETE EKLE

CORRND36

Topuk Boyu 5 cm

Müthiş rahat ve konforlu giyim

İç kısım tay tüyü, yumuşacıktır

Ürünlerimiz tam kalıptır

Kredi kartı ile Kapıda ödeme mevcuttur


Bot Kalın Topuklu Nude Corro

Bot kalın topuklu nude corro; kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında renkli giysilerle birlikte yer alıyor. Ayakkabı tutkusu olan neredeyse tüm kadınların dolaplarında nude renkli tasarımlı ideal topuğa sahip botlar bulunuyor. Nude rengi bilindiği üzere kadınların kurtarıcı renklerindendir… Hızlı kombinlenen bir renk olan beje birde zarifliğin simgesi olan kalın ideal topuklu; tasarım botlarda eklendiğinde ortaya muhteşem bir görüntünün çıkacağını söyleyebiliriz.

Baskılı Bot İle Şıklığı Yakalayın

Baskı detaylı botlarla bulunduğunuz ortamda yıldızlaşabilirsiniz. Kombilenmesi oldukça kolay olan tasarım baskılı botlarla gününüzü çok iyi geçirebilirsiniz. Özel baskısı ile yaptığınız kombinle ön planda olabilirsiniz. Tasarım baskılar eğer doğru şekilde tasarlanmışsa, kullanıcılardan tam not alır. Başta botlar olmak üzere tüm ayakkabı çeşitlerinde uygulanan baskılar aynı zamanda cüzdan, çanta gibi aksesuarlarda da çok kullanılıyor. Kullanıcıya zengin, şık görünüm veren;özel tasarımlarla gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Bir defa kullandıktan sonra bu tasarım baskılar, artık koleksiyonunuzun benzersiz parçası haline gelecek. Özellikle son dönemlerde botlarda tercih edilen;tasarım baskılara birde bej rengi eklendiğinde kendini daha da gösteriyor. Bej renkli kalın ideal topuklu botlarla özellikle şıklığı yakalayabilirsiniz. Boğazlı nude badi ve siyah kalem etek kombinine; tasarım; baskılı kalın topuğa sahip nude renkli bot tercih ettiğiniz takdirde şıklığı fazlasıyla yakalamış olacaksınız. Özellikle bot kalın topuklu nude corro; ürününün diğer parçalarla kolayca bütünleşmesi sebebiyle son dönemlerin trendleri içerisinde yer alıyor.

Kalın Topuklu Bot Kullanımı

Kalın topuklu botların sayesinde hiç zorlanmadan hareket etmeniz mümkündür. Ne uzun ne de kısa olan ideal kalınlıkta ki botlarla, özgürce hareket edebilirsiniz. Diğer topuk türleriyle karşılaştırıldığında bu topuklar kişinin rahatlığı açısından daha iyi tasarlanmıştır.