Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Bot Bağcıklı Siyah Aby
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 219.90TRY 199.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

ABYDSYH36


Bot deri bağcıklı kalın ideal topuklu siyah ile rahat ayakkabının farklı bir modeliyle tanışacaksınız. Rahat ayakkabılar mutlak trend belirleyiciler arasındadır ve uzun zamandan beri sadece 'spor ayakkabı' bu kategorideydi. Yeni modeller tüy kadar hafif, inanılmaz rahat ve özellikle kot pantolonlarla harika görünüyor. Deri bot, ayakkabı dolabında zamansız bir klasiktir ve çoğu kadının favorisidir. Zarif topuklu ayakkabılarıyla (yüksek topuklu ayakkabılardan biraz daha alçak) ofis için idealdir ve bir akşam kıyafeti ile de uyumludur. Basit şekli, onları kot pantolonlar, elbiseler, etekler veya şortlarla birleştirmeyi ve mükemmel görünmeyi harika bir şekilde kolaylaştırır.

Bot Deri Bağcıklı Kalın İdeal Topuklu Modelleri

Uzun vadede, rahatsız ayakkabılar gençler için bile ayak ve sırt sorunlarına yol açar. Konforlu ayakkabılar ise ayak için sağlıklıdır. Ayaklara iyi oturur, rahattır ve özellikle şık bir görünüm verir. Deri bot, konfor spor ayakkabılarından çok daha rahat bi giyim sunar kışın. Malzemelerin karışımı onlara canlı bir yüzey sağlar, sofistike, sağlam detaylara sahiptirler ve perçinlerle veya vintage bir görünümle havalı ve genç görünürler. İstediğiniz mekanda ve istediğiniz kişilerin yanında rahatça giyebilir ve ortamın moduna göre dizaynınızı ayarlayabilirsiniz.

Şık bir görüntüye kavuşmak için ideal topuk boyunuzu seçin.

Kadınlar için rahat ayakkabılar hakkında harika olan şey, gün boyu ayak ağrısı çekmeden giyebilmelidir. Bot deri bağcıklı kalın ideal topuklu siyah ayakkabılar, sağlıkla uyumlu ve şık görünebilmek için çok rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Kendinizi böyle rahat ayakkabılarla bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Ayakkabılar yumuşak, nefes alabilen deri malzemelerden yapılmıştır ve gevşek tabanlar için çıkarılabilir tabanlıklara sahiptir. Böylece her bedenin ve her zevkin kendine göre uyarlayabileceği bir konforluğa sahiptir.