Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Bot Bağcıklı Nude Aby
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 259.90TRY 249.90
36
37
38
39
40
Nude
SEPETE EKLE

ABYDND37

Kalın ideal topuklu.

Bağcık ve fermuar kapamalı.

İç kısmı tay tüyü yumuşacık.

Çok rahat ve konforludur.

Tam kalıptır.

Ayakta çok hafif hissettirir.

Topuk Boyu 7 cm'dir.


Bot Deri Bağcıklı Kalın İdeal Topuklu Nude

Bot deri bağcıklı kalın ideal topuklu nude ile günümüzde birçok üretici, iyi yastıklama sistemlerine sahip uyumlu tabanlar veya rahat tabanlıklarla modellerinin rahatlığına odaklanmaktadır. Moda konforla buluşuyor. İşyerinde geçen uzun bir günün ardından, ayakkabılarınızı çıkardığınız ve çıplak ayakla kaldığınız zaman genelde ayaklarınız pek mutlu olmaz. Sebebi ise yanlış ayakkabı seçimidir.

Ayaklarınızda geçen uzun bir gün bile artık ayaklarınıza zarar veremez. Ve bu noktada bir şey çok önemli - odak noktası rahatlık olsa da, rahat ayakkabılar söz konusu olduğunda modaya uygun dokunuş ihmal edilmiyor.

Bot Deri Bağcıklı Kalın İdeal Topuklu Modelleri

Kıyafetime en uygun ayakkabılar hangileri? Çoğu kadın bu soruyu daha önce kendilerine sormuş olacaktır. Biz sizi aydınlatıyoruz! Geniş ayakkabı sözlüğünde, hangi ayakkabıların kot pantolon, elbise vb. İle en iyi göründüğünü ve şu anda hangi modellerin moda olduğunu öğrenebilirsiniz. Botlar, topuklu çok yüksek olmayan kışlık ve sonbahar mevsimine uygun ayakkabılardır. Kötü hava koşullarına uygun rahat ayakkabılar, uzun solukluların favorisidir ve her zaman popülerdir.

Botlar, tozluk ve skinny jean pantolonlarla iyi gider ve kıyafete sert bir dokunuş verir. Ama kaba botları romantik bir elbise ile de birleştirebilirsiniz. Tarzdaki kırılma süper şık görünüyor! Dar topuklu şık yarım botlar, kadınsı bir elbise, kalem etek veya deri taytlar ile şık kıyafetlerle mükemmel uyum sağlar.

Blok topuklu kaba modeller kullanılmış görünümlü kotlarla şık görünüyor. Böylece bot deri bağcıklı kalın ideal topuklu nude sayesinde isterseniz romantik bir görünüm elde edebilirsiniz isterseniz de spor bir uruş sağlayabilirsiniz. Kendi tarzınızı yakalayabileceğiniz bağcıklı botlar ile. görenleri hayran bırakın ve çevrenizde moda ikonu olarak anılmaya başlayın