Süet Çizme

Süet çizme modası, geçmişten günümüze yerini muhafaza etmiş kadın ve erkek, yediden yetmişe herkese hitap edebilen bir akımdır.

Süet Nedir?

Süet; zımparalanamayan ve kullanılamayan, kadifemsi bir deri yapıdır. Süet deri, benzersiz hissi ve dokusuyla diğer deriler arasında öne çıkıyor. Süet çizme ürünlerinin alt kısmı yumuşaktır.

Süet Derisi Nasıl Elde Edilir?

Süet, aslında deri yüzeyinin en uzak kısmı olan yarma deri türüdür. Esas olarak koyunlardan yapılır, ancak geyik, keçi ve buzağı da kullanılabilir. Kalın kürküne rağmen benzer bir dokuya sahiptir, ancak kıvrımlı bir dokudan daha tüylüdür. Süet çizmenin iç kısmında bulunan en derin katman, malzemeyi daha kabarık bir hale getirebilmek adına kesilir. Bu teknik kesim işlemi süet çizme modelleri için daha esnek bir yapı oluşturur.

Süet Deri Kullanım Talimatları

Süet çizme, suyu diğer deri türlerinden daha hızlı emer, bu nedenle kurumadan temizlemeyin. Kurutma oda sıcaklığında yapılmalıdır.

Süet ayakkabılarınızı temizlemek için süet fırça kullanmalısınız. İlk olarak, ayakkabılarınızdaki tozu temizlemek için fırçayı yukarıdan aşağıya doğru tarayın. Daha sonra ayakkabınıza ters yönde tarayarak ferahlatıcı bir boya püskürtebilir veya uygulayabilirsiniz.

Süet çizme ve ayakkabı modelleri, sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda normal deriye göre daha esnek ve rahat olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Süet ve nubuk deriyi temizledikten sonra, ayakkabılarınızı olası kirlenmelerden korumak için doğal nubuk sprey ve doğal süet sprey kullanın.

Süet Lekeleri İçin Hangi Yöntemi Kullanmak Gerekir?

Süetin rengini bozabilecek suya karşı çok hassas olduğunu zaten bilmelisiniz. Süet deri ürünlerinize özen göstermenin bazı iyi yolları. Süet fırçalar ve temiz, kuru diş fırçaları bile yeni görünümler için kullanılabilir.

Diğer bir seçenek de nemli lekelerin çıkarılmasına yardımcı olan talk pudrası kullanmaktır, ancak kuru lekeler için beyaz sirke kullanmalısınız. Son olarak ürününüzü kuru temizlemecinin bakımına bırakabilirsiniz. Soğuk kış aylarının en iddialı ayakkabı modellerinden biri olan diz üstü botları, kadınları temsil eden bir kombinasyon.

Kış aylarının en trend ayakkabı modellerinden biri olan diz üstü çizmeler, şık ve iddialı bir görünüm isteyen herkes için en iyi seçeneklerden biri. Feminen ve çarpıcı görünmek isteyenlerin giydiği diz üstü çizmeleri, birçok kıyafetle harika bir kombinasyon oluşturuyor. Diz üstü çizmeleri seçerken rahat olduklarından ve çizmelerin ayak bileklerinizi sardığından emin olun.

Kadınlar İçin Günlük Giyim Önerileri

Kısa etek ve elbiselerle uyum sağlayan kadınsı bir süet çizme ve diz üstü etek ucu olan bir model size daha güzel bir görüntü verecektir. Kot kısa etekler, özellikle dizlik botların üzerine süet katlandığında çok serin bir his verir. Uygun kumaşla giyinmiş diz boyundaki süet çizmelerin kaliteli deri veya kaliteli süet malzemeden yapıldığından emin olun. Dizlik botlarınızla aynı malzemeden yapılmış kısa bir ceket ile şıklığınızı tamamlayın.

Ayrıca, sofistike bir görünüm oluşturmak için diz üstü süet çizme topuklu botları kot pantolonla birleştirebilirsiniz. Uzun bacaklı ve ince bayanların bu kombinasyonu ile hafta sonunun şıklığını yakalayabilirsiniz. Dar koyu renkli kumaş pantolon, diz üstü botlarla harika gider. Bu pantolonları bohem şık bir görünüm için salaş örgü bir süveter ile giyebilirsiniz.

Süet çizme kadın modellerini deri taytlarla da uyumlu olarak kullanabilir, salaş bir hırka veya süveter ile tamamlayabilirsiniz. Palto seçerken, dizinizin daha iyi görünmesi ve vücut oranlarınızı dengelemesi için çok uzun yerine kısa bir model seçin. Rahat bir zarafet için koyun derisi mont, kapüşonlu veya kalın panço gibi çok çekici ve şık bir süet çizme ile eşleştirin.

Ofis ve konferans kombinlerinde kalem elbise ve eteği diz altına sonlandırarak diz boyu botlar daha özgün hale getirilebilir. Süet çizme bayan modellerinde kısa bacaklılar için, daha dengeli bir izlenim için etek ve botu aynı renkte kombinleyerek daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Erkekler İçin Giyim Önerileri

Ayaklarınızı kötü hava koşullarından koruyan ve giyim tarzınızı güzelleştiren parçalardan biri de süet çizme erkek modelleri için söylenebilir. Sıcak ve su geçirmez ayaklar ve yüksek kaliteli dokusu gibi koruma mekanizmaları sayesinde yağmurlu ve çamurlu ortamlarda birçok fayda sağlar. Ayak rahatlığı sağlarken aynı zamanda ayak sağlığı sorunlarını önler, keskin ve net bir duruş oluşturur.

Süet çizme kombinleri erkekler için, hem gündelik giyim hem de günlük giyim seçenekleri sunar. Ofis ortamında, günübirlik gezilerde, yürüyüşlerde vb. rahatlıkla kullanabilirsiniz. Estetik detayları sayesinde kullanıcıya şık bir hava katar. Bu botlar, kullanıcıların sezonluk ayakkabı beklentilerini karşılar. Erkek modasında asla eskimeyen bir tarz yaratır.

Günlük Giyim Tarzına Uygun Erkek Botları

Süet çizme kombin için günlük veya hafta sonu sezonluk gezilerinizde balıkçı yaka süveter, şişme ceket ve dar pantolona uygun bir açık hava botu seçebilirsiniz. Ayrıca kot ya da palto giymek istiyorsanız, motorcu botları da size tarzınız için mükemmel bir görünüm verecektir. Asi bir görünüm istiyorsanız, karizmatik bir görünüm için siyah asker botları ve siyah deri ceket seçebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinde ve kötü havalarda dışarı çıkarken kullanabileceğiniz casual bot modeli de bulunmaktadır. Farklı kullanım tarzlarına uygun bağcıklar, bağcıklar, fermuarlar ve cırtlı botlar bulunmaktadır. Termal bot, kar botu ve dağ yürüyüşü bot modelleri daha sportif giyildiğinde tarzınızı tamamlayan öğelerdir. Bu modelleri kareli ya da çizgili oduncu gömlek ve termal kargo pantolonla birleştirmek doğal bir görüntü sağlar.

Erkekler Bot Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Kıyafetler ve Renk Uyumu: Kıyafetler ve renkler bot modeline ve rengine uygun olmalıdır. Aksi takdirde hoş olmayan bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca yoğun yağmur koşullarında açık bot yerine koyu renk bot tercih etmelisiniz.

Temizlik ve Bakım: Süet çizmeleri giymeden önce temizlemeniz ve bakımını yapmanız hem temiz bir görünüm hem de uzun süreli kullanım için, ayakkabınızı her kullandığınızda yapılması gerektiği için çok önemlidir.

Pantolon: Pantolon erkek botları için referans olarak kullanılmalıdır. Dar kot pantolon giyerken manşetler botların içinde kalır. Bununla birlikte, dar pantolonlar ve dar pantolonlarda botları örtecek bir kesim yoktur. Bu noktada pantolon, botun bitiş çizgisine göre uygun şekilde bükülmelidir.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler