Süet Ayakkabı Nasıl Boyanır

Süet Ayakkabı seçeneği hem klasik hem de şıktır. Biraz alışılmadık ama yine de normal ayakkabılar alemindeler. Başka bir deyişle, etkileyici ve belirgin bir şekilde giyinebilirsiniz. Süet Kullanmayı bilmek hem ayakkabının ömrünü uzatacak hem de süeti daha çok sevmenize neden olacaktır.

Süet Fikirleri

Lacivert bir takım elbise ile birlikte gri, siyah veya kahverengi bir takım elbise ile bordo süet ayakkabı erkek tarafından kullanılabilir. Bordo süet ayakkabıları farklı renkteki takım elbiselerle birleştirirken sağduyunuzu kullanın. Bordo, birçok insanın görmeyi sevdiği canlı bir renktir. Onları bir takım elbise ile birleştirmek için doğru seçimi yaptınız.

Süet ve kot, ekmek ve tereyağı gibi uyum sağlayarak "şık ve rahat bir görünüm" yaratır. Lisede, bir mağazaya girerken veya arkadaşlarla oynarken eşofmanla eski ayakkabı giyme günleri sona erdi. Daha olgun giyinmenin zamanı geldi ama yine de rahat görünüyor.

Koyu kot süet, bunu yapmanın en iyi yoludur. En sevdiğiniz kot pantolonunuzu rahat bir şekilde giymekle kalmaz, aynı zamanda süet ayakkabılarla görünümünüzün arkasına güç katarsınız.

Doğru süet ayakkabı seçimi spor ayakkabı kadar rahat ve kolay olacaktır. Bir süre sonra onları orada hissetmeyeceksin, ama sadece süet ayakkabılarla normal kotlar giysen bile, insanlar bir stil anlayışın olduğunu anlar.

Süet ayakkabılar herhangi bir kıyafeti giymenin anahtarıdır, ancak kot pantolonlar ruh halinizi rahatlatmak için önemlidir. Rahat ve şık bir görünüm için hem kot hem de süet ayakkabıları birleştirin. Ayakkabılarınızı düzenli olarak bakımını yapmayı unutmayın. Aksi takdirde ayakkabılarınız perişan görünmeye başlayacaktır.

Bej Pantolon

Süet ayakkabı kadın ve erkek için şık ve resmi arasında yer alır. Süet ayakkabıların spor bir şekilde giyilmesi rahat değildir. Süet ayakkabılar otomatik olarak çekicidir ve lüks bir görünümle giyilmelidir. Pantolonlar ve bol pantolonlar bunu mükemmel bir şekilde sağlar ve bej, farklı renklerde süet ayakkabılarla giyilebilir.

Bej pantolonlar düz beyazdan biraz daha fazla pigment katar, böylece siyah, kahverengi, bordo ve hatta zeytin yeşili bej ayakkabılarla eşleştirilebilirler. Bej, ayakkabının rengi ne olursa olsun mükemmel bir arkadaştır.

Giysilerinizi pantolonunuzdaki kırışıklıklar nedeniyle giymek istemeyeceğiniz için bej pantolonlar düzenli olarak ütülenmelidir. Süet ayakkabı türlerinin farklı kıyafetlerle giyilmesi, çeşitlilik sağlayarak hepsini bir arada görmeyi daha da kolaylaştırıyor.

Tüm önemli giysilerinizi ütülemek için haftada bir gün 20 dakikanızı ayırın. Daha da iyisi, pantolonunuzun kırışmasını önlemek için bir el buharlayıcısı alın. Modern teknoloji ile pürüzsüz süet ayakkabılarla buruşuk pantolon giymenin hiçbir mazereti yok.

Sonbahar / Kış Mevsiminde Süet Ayakkabılar

Sonbahar, mükemmel süet mevsimi. Ayakkabılarınızda hava konusunda endişelenmenize gerek yok. Fazladan ipucu gerekmez, en basit haliyle sadece sonbaharda süet ayakkabılarınızı kullanın

Kış başka bir hikayedir. Yağmurda olduğu gibi soğuk havalarda da süet ayakkabı giymemeye özen göstermelisiniz. Fikir aynıdır. Su geçirmez bir süet ayakkabı spreyi ile ön işlem gereklidir ve ayakkabının ömrünü uzatmak için genel süet bakımı takip edilebilir.

Yaz aylarında onlardan uzak durmak en iyisidir, ancak bu süet ayakkabı ve botlarınızı çıkarmak için sonbahar ve kış en iyi zamanlardır.

Süetten Beyaz Sirke ile ve Fırçalayarak Tuz Lekelerini Çıkartın

Karda süet ayakkabı kullanılması kar üzerine serpilen tuzun ayakkabılarla temas etme şansını artırır (karı daha hızlı eritmek için yola tuz dökülür).

Ayakkabılarınız uygun şekilde ön işlemden geçirilmezse, bu, ayakkabılarınızda rahatsız edici beyaz lekelere neden olan tuz lekelerine neden olabilir. Ancak bu biraz çabayla halledebileceğiniz bir işlemdir. Beyaz sirke, sadece yiyecekler için değil, aynı zamanda süet ayakkabılardan tuzu çıkarmak için de güçlü bir bileşendir.

Her şeyden önce, olabildiğince fazla kir / tuz çıkarmak için süeti cilalamak her zaman iyi bir uygulamadır. Ardından, lekeye beyaz sirke uygulayın ve kalıntıları veya lekeleri çıkarmak için lekeleri kağıt mendil ile silin. Her zaman dikkatli olun ve az miktarda sirke ile başlayın. Çok fazlası süeti mahvedebilir.

Ayakkabılar kuru ve temiz olduğunda, lifleri değiştirmek için süet ayakkabı fırçası tekrar kullanın.

Koyu Renkler Harika Görünür ve Lekeleri Gizleyebilir

Yazın parlak renkler kazanırsa, kışın koyu renkler egemendir. Lütfen koyu bir renk seçin. Koyu renkli süet ayakkabılar yansıttığından daha fazla ısı ve ışık emerek herkesi sıcak ve rahat tutar. Ayrıca karda ve kışın edinebileceğiniz lekeleri de gizler. Bu, o lekelerden kurtulmak için çok çalışmanıza gerek olmadığı anlamına gelir, koyu renkler bunu sizin yerinize yapar.

Koyu ayakkabıların daha fazla kış kıyafeti ile gitmek de kolaydır. Kışlık süet ayakkabılar için en iyi renkler koyu kahverengi, çikolata kahvesi, gri, siyah ve hatta laciverttir. Süet ayakkabı bakımı gerektirmeyen ya da az gerektiren ürünler koyu renklidir.

Süet Ayakkabıların Bakımı Nasıl Yapılır

Süet ayakkabı nasıl temizlenir konusunda bahsettiklerimize dayanarak, süet ayakkabıların bakımı bazı temel ilkeleri içerir.

  1. Malzemenin pürüzsüz görünümünü ve kestirmeyi korumanız gerekir. Tüm ayakkabılarda olduğu gibi düzenli kullanımda malzeme belirli bölgelerde yıpranacaktır.
  2. Kir ve tozu temizleyin. Daha ince, daha esnek ve daha yumuşak yapı, sadece süetin kolayca zarar görmesi anlamına gelmez, aynı zamanda her tür partikül için mıknatıs görevi görür. Bunlar yüzeyi kirli, pis bir görünümle çizebilir ve pürüzsüz ve akıcı görünmek yerine kırışıklıkları vurgulayabilir.
  3. Ayrıca nem konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Bir veya iki damla temizlenebilir, ancak daha ağır su lekeleri daha zordur ve hemen ele alınmazsa süet ayakkabı daha alacalı görünmesine neden olabilir.

Süet Ayakkabılar Nasıl Boyanır

Süet ayakkabı boyası, diğer ayakkabı türlerinden farklıdır. Bu nedenle süet ayakkabılarınız için en uygun boya türünü seçmeniz gerekiyor.

Süet ayakkabı modelleri için yapılan özel sprey boya bu aşamada işinizi çok kolaylaştırır. Spreyle temizlemek, süet dokulu ayakkabı ve botların boyanmasını kolaylaştırır. Ancak etkili sonuçlar için ayakkabılarınızın yüzeyini boyamadan önce süet ayakkabı fırçası ile fırçalamanız gerekir.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler