Stiletto Topuklu Babet Kullanışlı mı?

Stiletto topuklu babet  yıllardır her kadının dolabında en az bir tane bulunan ve modası asla geçmeyen, her tarza ve kombine uyum sağlayan modellerdir. Bu modellerin her kadın tarafından tercih edilme sebeplerinden başta geleni ise zarifliği ve şık duruşudur. Ayrıca bu modeller hemen her kombine uyum sağladığı için de oldukça kullanışlıdır.

Topuk babetler eğer kalın ve kısa bir topuğa sahipse daha rahat kullanılabilir. Stiletto topuklu modeller ince ve uzun topuklara sahip olduğundan dolayı daha az kullanım alanına sahiptir. Birçok kadın konforlu olmamasına rağmen zarif ve şık duruşu nedeniyle bu tarz topukları sıklıkla tercih ediyor severek bütün kombinlerinde kullanıyor.

 

Stiletto Topuklu Babet Kombin Önerileri

Stiletto topuklu babet modellerini her zaman kumaş pantolonlarla veya şık elbiselerle kombinleyebileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Son yıllarda bu tarz topuklu modeller spor kombinlerin altında da sıkça tercih ediliyor.

Jeanlerinizle, oversıze tişörtlerinizle veya sweatlerinizle yaptığınız kombinleri ufak bir dokunuşla daha şık göstermeniz bu ayakkabılar sayesinde mümkün. Artık spor kombinlerin altına sadece topuklu ayakkabılar tercih etmek mazide kaldı. Topuklu ayakkabılar spor kombinlerinize daha taze bir hava katıyor.

Daha çok yaz aylarında ve yağışsız havalarda tercih edilen bu ayakkabılar, her tarza uyum sağlayacak geniş bir yelpazeye sahip. Sizin de kendi tarzınızı yansıtacağınız modeller  bu yelpaze içinde yerini almakta. Topuklu babet modelleri artık her çağa hitap edecek şekilde modernize edildi. Artık sadece klasik giyimlerde kullanılmayan topuklu ayakkabıların spor şık versiyonları da mevcut. Hatta birçok spor ayakkabı modelinde bile topuk görmek son yıllarda mümkün. Siz de kendinize uygun olan modeli almak için daha fazla beklemeyin!

 

Topuklu Babet Modelleri

Topuklu babet modellerine her sezon bir yenisi ekleniyor. Özellikle bu sezon topuklu babet kemerli modelleri üretilmiş ve oldukça da tercih edilmiştir. Bu kemerlerin ayakkabılara kattığı farklı tarz, onları kadınlar için daha çekici kılmıştır. Bu  tarz kemerler sadece ayakkabıya şıklık katmıyor, ayrıca ayakkabının kullanışlı olmasını da sağlıyor. Ayağı saran kemerler ayakkabıyı daha konforlu bir hale getirerek her kombinin altında tercih ediliyor.

Dolgu topuklu babet de oldukça şık ve kullanışlı. Dolgu topuk modeller her zaman daha konforlu oluyor. Topuğunun bütün tabana yayılması, ayak tabanını dengede tutuyor ve bu da ayakkabıyı daha rahat bir hale getiriyor. Dolgu topuklar sadece babetlerde değil birçok modelde yıllardır kullanılan bir topuk türüdür. Hatta artık spor ayakkabıların bile dolgu topuklu modellerini görmek mümkün. Siz de spor tarzınıza dolgu topuklarla şıklık katabilir, kıyafetlerinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

 

Stiletto Topuklu Babet Renk Seçenekleri

Bu yaz trend haline gelmiş olan stiletto topuklu babet birçok renk seçeneğini de içinde barındırıyor. Özellikle canlı yaz renklerinin tercih edildiği bu koleksiyonlar hemen her rafta yerini almış durumda.

Beyaz topuklu babet yazı en iyi yansıtan ayakkabılardan bir tanesi. Yazlık kıyafetlerinde daha çok canlı renkleri tercih eden kadınlar, ayakkabılarının bu renklere uyum sağlaması için beyaz modelleri çok tercih ediyor.

 

Stiletto Topuklu Babet Fiyatları

Ayakkabı modellerinde fiyat yelpazesi o kadar geniş ki, net bir fiyat vermek maalesef hiçbir model için mümkün değil. Hemen her kombinin altına imzasını atan stiletto topuklu babet kalitesine ve kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılıyor.

Fakat ucuz fiyatlı ürünler tercih etmek bazen daha pahalıya malolabilir. Her ucuz fiyatlı ürün kalitesiz değildir. Ancak kalitesiz ayakkabı seçimleri uzun vadede ayak sağlığınızı kötü etkileyecektir. Yanlış numara ve kalitesiz seçimler özellikle stiletto topuklu babet modellerinde ayak biçiminizin zamanla bozulmasına neden olur.

 

Sandalet Modelleri

Yaz akşamlarında güneşi ve denizi yansıtan harika yazlık kombinlerinin vazgeçilmez parçası olan sandalet en stiletto topuklu babet kadar tercih ediliyor. İpli, bağcıklı, parmak arası, topuklu gibi birçok seçeneği olan sandaletler yaz mevsimini birebir yansıtıyor.

Topuklu babet sandalet kadar kullanışlı olmasa da ortopedik topuk yardımıyla daha konforlu ve rahat hale getirildi. Birçok renk ve model çeşidini içinde barındıran sandalet ve babetler her yaz olduğu gibi bu yaz da raflarda sahiplerini bekliyor.

 

Ayakkabı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınlar özellikle topuklu babet stiletto gibi modellerde sadece dış görünüşe aldanıp hemen alıveriş yapıyor. Ancak bu tarz topuklu modeller kaliteli ve konforlu değilse ayak sağlığını tehdit etmekte. Tabii ki tarzınızı yansıtan parçalar tercih etmeniz de oldukça önemli ama hiçbir şey sağlığınızdan önemli olamaz. Ayakkabı alışverişlerinde tam ayak numaranızı tercih etmeniz de ayak sağlığınız için önem taşıyor.

Gideceğiniz yerlere göre ayakkabı tercih etmeyi unutmayınız. Ayrıca şık kombinler yaratmanın 1. kuralı da mevsime uygun parçalar tercih etmektir. Kışlık botlar, kaşe montlarınızı tamamlarken; yazlık sandalet ve babetler de çiçekli elbiselerinize harika uyum sağlayacaktır. Stiletto topuklu babet ise şık akşam yemeklerinizi daha da şıklaştırmak için sizleri bekliyor.

Yağışlı günlerde daha çok deri ve rugan ayakkabılar tercih edilirken, süet modeller yağış olmayan günlerde tercih ediliyor. Ayrıca tüllü, delikli, bez ayakkabılar  ve terlikler yazın vazgeçilmezi olmaya devam etmekte.

 

Stiletto Topuklu Babet Modelleri

Stiletto topuklu babet modelleri ince, uzun ve zarif topuğu sayesinde yıllardır her kadın tarafından sevilerek tercih edilmekte. Yuvarlak ve sivri burun modellerinden hangisi tarzınızı daha çok yansıtıyorsa onu tercih etmelisiniz. Ayrıca bantlı, kemerli ve bağcıklı modelleri de mevcut.

Kadınlar yıllardır düz taban ayakkabılara nispeten daha ilgi çekici olduğuna inandığı topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Her kadının dolabında yerini alan topuklu babet ayakkabı hem kendinizi daha iyi hissettiriyor hem de vücut hatlarınızın daha kıvrımlı görünmesini sağlıyor.

 

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler