Stiletto

Stiletto ayakkabılar kadınların en çok tercih ettiği topuklu modelidir. Yüksek ve ince topuklar ile her kadın kendini daha çekici hisseder ve girdiği ortmanı yıldızı olur.

Stiletto Ayakkabılar

Stiletto siyah, kırmızı ve beyaz gibi çeşitli renk ve tiplerde bir topuklu ayakkabı modelidir ve tarihi çok eski bir döneme kadar uzanmaktadır. 1950'lerde moda dünyasında popüler olmasına rağmen, aslında stiletto ayakkabının geçmişi 19. yüzyıla kadar uzanıyor. II.Dünya Savaşı sırasında üretilen 5 mm çapında ve 8-8,5 cm topuk boyu ile kadın ayakkabılarının moda trendi haline gelmiş ve bu moda günümüzde de hala devam etmektedir.

Yani, 1950'lerde ilk ince topuklu ayakkabıların üretilmesinden sonra bu ayakkabıların kullanımı çok popüler bir hal aldı. Stiletto topuklu ayakkabı modelleri ile kadınlar kendini daha çekici hissetmeye başladı. Çünkü; bu ince ve yüksek topuklu ayakkabıları giyen kadınlar, girdiği her ortamın gözdesi olabilmekte.

Stiletto Ayakkabılar ve Kombinleri

Bu ayakkabılar; şık tasarımlı yüksek ve ince topuklu ayakkabılardır. Bu ince, yüksek topuklu ayakkabılara, bazı İtalyan ayakkabı tasarımcıları tarafından stiletto denmiştir. Bu ayakkabı modeli, sofistike zarafetin dünya çapında popüler hale geldiği 1950'li yıllarda moda dünyasında kullanılmaya başlanmıştır. Eski çağlara kadar uzanan bu ayakkabı modeli, günümüzde hala en popüler ayakkabı modellerinden biridir. Çünkü; bu ayakkabı modelleri ile şıklığınızı mükemmelleştirmek çok kolaydır.

Stilettoların birçok farklı rengi ve çeşidi ile, kombinin bütünlüğünü garantilemek çok eğlenceli ve kolay olmaktadır. Şıklığınızı tamamlamak için istediğiniz ayakkabı modelini sitemizde bulabilirsiniz. Siyah ince topuklu ayakkabıların kombini, çoğu kıyafetin bütünlüğünü tamamlar. Siyah, kullanımı ve birleştirmesi kolay bir renktir, ancak asla basit görünmez. Bu siyah stiletto modelleri kombini, sizi her ortamda öne çıkarmaya yeter. Siyah rengi ve yüksek topukların asaletinin birleşimi sizi olduğunuzdan daha kadınsı gösterir ve çevrenizdeki bütün dikkatleri üzerine çeker.

Kadınlarda Stiletto Ayakkabıların Yeri Her Zaman Ayrıdır

Kadınlar için zarafet her zaman ön plandadır. Bu şıklığı sunabilecek en güzel ayakkabı modeli ise stiletto ayakkabı modelidir. Bu ayakkabıların topuk ve tabanları oldukça dengeli olduğundan, bu modeli giyen kimseyi rahatsız etmez. Stilettolat yüksek topuklu bir ayakkabı modeli olmasına rağmeni saatlerce ayakta kalsanız bile ayağınızı zorlamaz.

Stiletto ayakkabılar, kadınların rahatlığını korumak ve şık görünmeh için tercih ettikleri bir numaralı ayakkabı modeli olmuşlardır. En iyi modeller için sitemize bakmalı ve alışverişin keyfini çıkarmalısınız.

Diğer topuklardan temel farkı ince topuklarıdır. Bu nedenle; gördüğümüz klasik ince topuklu ayakkabılar stiletto değildir. İnce topuklu stilettolar, kadınların günlük yaşamda en sevdiği ayakkabılardır ve bu yüzden, bu ayakkabıların yeri kadınlar için çok ayrıdır.

Stiletto Ayakkanılar ile Şıklık Yarışında En Önde Olun

Stiletto modelin iyice popülerleşmesi ile birlikte çok değişik renk ve modelde stilettolar üretilmektedir. Durum böyle olunca; istediğiniz bir kıyafetle bu ayakkabıları kombinlemek oldukça kolay bir hal almıştır.

Gideceğiniz yere ve giyeceğiniz kıyafete bağlı olarak seçebileceğiniz birçok stiletto topuklu ayakkabı modeli vardır. Bu topuklu ayakkabılar, çeşitli modelleri ile en çok tercih edilen bayan ayakkabısıdır. Zımbalı, taşlı, ince bantlı ve süet gibi birçok modeli bulunur. Bir düğüne giderken; abiye elbise ile yapılabilen süet stilettoların kombini ya da spor giyim ile yapılan şık ve rahat bir model kombini; sizi şıklık yarışından en ön sıralara çıkaracaktır.

Stiletto Kombinleri

Çeşitli kombinlere eklenebilen stiletto ayakkabılar, bize geniş bir kombin yelpazesi sunmaktadır. Bu ayakkabılar; gece, gündüz, yaz, kış, düğün, toplantı gibi daha da sayabileceğimiz bir çok ortamda rahatlıkla tercih edilebilecek ayakkabılardır. Hem şık hem rahat ayakkanılar olmaları, onları her ortamın gözdesi yapmaya yetecektir.

Salaş bir üst ve alta giyilecek basit bir jean pantolonla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz stilettolar; basit kombininize ufak bir dokunuşla hava katacaktır. Yazın kısa elbise veya şotların altına giyeceğiniz yüksek topuklu stilettolar ise; bacaklarınızı olduğundan daha uzun göstererek, gözleri üzerinize çekecektir. Bir iş toplantısına giyeceğiniz klasik stilettolar ise; sizi kendine daha güvenli yaparak ortamda dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Stilettoları Farklı Renkler ile Keşfedin

Renk ve desen konusunda oldukça farklı seçeneklere sahip olan stiletto ayakkbılar, bu çok yönlü tarzları ile her kombinde yerini alabilmektedir. Stilettolarınız ten rengindeyse, ayağınızda belli belirsiz bir hal alacağından, kombini en kolay modeldir.

Eğer stilettolar siyah ya da kırmızı renkteyse daha feminen görünmektedirler. Sıklıkla abiye elbiselerin altında güzel görünen siyah renkli stilettolar ile bulunduğunuz her ortamda fark yaratabilirsiniz. Sitemizde çeşitli renk ve yükseklikteki stilettoları beğeninize  sunuyoruz. İstediğiniz rengi kolayca seçerek siz de ortamların yıldızı olabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabı modasının ikonik bir modeli olan stiletto stili birçok marka koleksiyonunda yer alıyor ama biz kalitemize ve modellerimize güveniyoruz. Mükemmel dengelenmiş topuklarıyla bu yüksek ince topuklu ayakkanılar her kombinin kurtarıcısı olmaktadır. Bu yüzden her kadının dolabında mutlaka olması gereken bu ayakkabıları, sizlere çeşitli renk ve model seçeneklerimizle sunuyoruz.

Stiletto Ayakkabılar Sadece İnce Topukludur

Stiletto ayakkabılar genellikle, ince ve yüksek topuklarıyla bilinirler. Fakat; günümüzde stilettonun o kadar farklı modelleri bulunmakta ki, artık stilettoları sadece incecik topuklar olarak tanımlamak oldukça yanlış olacaktır. İhtiyaçlar doğrultusunda değişlik gösteren bu ayakkabılar, herkese hitap edebilmektedir. Çok ince topuklu yürüyemeyenler için topukları biraz kalındır. Bu kalın topuklu ayakkabılar özellikle bot yapımında kullanılır ve üzerinde yürümesi kolaydır. Süet stiletto topuklu ayakkabılarla birlikte kış aylarının vazgeçilmezi olmuştur.

Topuklu ayakkabı giymeye yeni başlayan kadınlar için, kısa ince topuklu modeller olduğunu görebilirsiniz. Günümüzde, sokak modasında sıklıkla karşılaştığımız bu kısa ve ince topuklu ayakkabılarla kadınlar günlük hayatta topuklu giymeye alışmış durumda.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler