Küt Burun Terlik

Küt burun terlik , ünlü markaların seçkin terlik modelleri tasarlamasıyla epey ilgi görmektedir.Bu tarz terlikler ayakkabı moda akımının birer parçası haline gelmiştir.

Terlik Modası

Günümüzde terlik de ayakkabı kadar ofis hayatında tercih edilmeye başlamıştır. Küt burun terlik modelleri kadınların hayatın her alanında tercih ettikleri modellerdir.Geçmişte iş yaparken ya da deniz kenarında şort altına giyilen bir aksesuar olan terlik artık ayakkabı dünyasında daha geniş bir yer tutmaktadır.Terlik üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesinin artmasının da bunda katkısı büyüktür.Tasarımcılar bu kaliteli malzemelerle kadın ayağına uygun özel günlerde de tercih edilebilecek terlikler tasarlamaktadır.Ünlü markaların sezon defilelerinde koleksiyonlarını sunarken terlik kullanması da bu terlik modellerine olan ilgiyi arttırmaktadır.

Küt Burunlu Terlik Modelleri

Küt burunlu terlik modelleri son yıllarda epey gözde olan terlik modelleridir.Sadece günlük hayatta giymek için değil özel günlerde de tercih edilmek için de tasarım açısından geliştirilmişlerdir. Son yıllarda saten ya da ipek gibi zarif kumaştan eteklerin altında da küt burun terlik kombini görmek mümkündür.Tasarımcılar terliğin rahatlığını,derinin şıklığıyla birleştirip son derece çarpıcı terlik modelleri yaratmaktadırlar.Ayakkabı piyasasında terlikler eskiye oranla çok daha fazla pay almaya başlamıştır.Bu sebeple ünlü ayakkabı markaları yeni sezonda ayakkabı kadar terlik tasarımları için de özen göstermektedir. Parmakları kapalı ya da açık olabilen küt burunlu terlikler kadınlar tarafından severek giyilmektedir. Pek çok değişik malzemeden üretilmektedirler.

Küt Burun Ayakkabı Modelleri

Küt burun model olarak ayakkabıda da kullanılmaktadır.Tasarımcılar tarafından ayakkabılarda sıklıkla tercih edilen bu model son yıllarda kadınların gözdesi olmuştur. Kadınlar bu tarz ayakkabıları kumaş pantalonların altından kot pantolanlara kadar pek çok kombinle kullanmaktadırlar. Özellikle çalışan kadınlar tarafından ofis kombinlerinde küt burun ayakkabı sıklıkla tercih edilmektedir.Özel gecelerde de elbiselerin altında bu tarz ayakkabıları görmekteyiz.Burnu açık ya da kapalı olarak da kullanılan küt burun ayakkabı modelleri kadınların gardroplarında vazgeçilmez parça olarak yerlerini almışlardır. Dünyaca ünlü tasarımcılar sezonluk ayakkabı modellerini belirlerken bazen küt burun modelleri geri plana atsalar da onlar her zaman yeniden gündeme gelmeyi ve moda olmayı başarabilmişlerdir.Hele yaz aylarının en şık terlik modellerinden olan küt burun terlik modelleri bunun en güzel örneğidir. 

Küt Burun Bot Modelleri

Küt burun bot modelleri daha çok kovboy botlarında kendilerini gösterdiler.Tasarımcıların dikkatini çekmeleriyle zamanla pek çok bot tarzında da kullanılmaya başlandılar.Bu tarz botlar ister uzun bot olsun ister kısa bot olsun küt burun terlik modelleri kadar sık tercih edilmektedir. Hatta küt burunlu botlar kadınlar kadar erkeklerinde ilgisini çekmekte ve erkekler tarafından sıkça kullanılmaktadırlar.Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kare burunlu botlar, 90'ların yeniden dirilişidir ve ister gündelik ister gösterişli olsun, bir kıyafetin hissini ince bir şekilde değiştirme yeteneğine sahiptir. Arka arkaya onuncu kez, basit bir kazak, kot pantolon ve ayak bileği botları ilhamsız hissettirebilir. Ancak kare burunlu bir botun tarzıyla, minimum çabayla ikonik bir  eda verilir. İster siyah ayak bileği botuyla basit tutun, ister timsah efektli ve yılan derisi baskıların dokulu sularını test edin veya Viktorya döneminden ilham alan bağcıklı bir stil seçin, köşeli efekt bir şekilde gündelik kıyafetlerin daha keskin ve daha şık bir görünümün daha havalı olmasını sağlar. 

Küt Burun Terlik Kombinleri

Yaz gecelerinin vazgeçilmez deri terlikleri arasında küt burun terlik modelleri en çok beğenilen parçalardandır. Kot pantolon ve tişörtle gece çıkmak istediğinizde altına giyeceğiniz topuklu küt burun deri bir terlik size şıklık katacaktır. Ayrıca yazın sıkça giyilen püfür püfür şifon etek ve elbiselerin altına da rahatlıkla giyebilirsiniz. Taba renkler özellikle bu tarz terliklerde kurtarıcı bir renk olmakta ve pek çok spor kıyafetle kombin yapılmaktadırlar. Ünlü markalar sezonun beğenilen küt burunlu terliklerini hemen hemen her renge uyarlamaktadırlar. Hatta daha çok yazın rengi olarak görülen beyaz renk terlik modelleri de kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Terlikte kullanılan malzemenin  dokusuna göre küt burun model terlikler yazları özel gecelerde bile kadınların şıklıklarını tamamlayan önemli parçalardır.

Küt Burun Ayakkabı Kombinleri

Küt burunlu ayakkabı hem yaz hem de kışın tercih edilen bir ayakkabıdır.Tarz olarak kadınların beğenisini kazanan küt burunlu ayakkabılar , tasarımcıların da dikkatinden kaçmaz ve her sezon yeni model ve renklerle karşımıza çıkar. Küt burunlu deri ayakkabılardan saten uygulamaya kadar pek çok dokuda üretilen küt burunlu ayakkabılar kadınlar tarafından gerek pantolon gerekse elbise ile tercih edilmektedir. Ayrıca küt burun terlik modellerinden farklı olarak erkekler tarafından da ilgi gören bir ayakkabı modelidir. Erkekler ofis ortamında iş kıyafetleriyle küt burunlu ayakkabıları da tercih etmektedirler. Özellikle kösele ve deri opsiyonları erkekler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Süet malzemeden üretilen küt burunlu ayakkabılar da erkekler tarafından günlük olarak spor kıyafetlerle kombinlenmektedir. Spor kıyafeti süetin şıklığıyla kombinleyen erkekler için küt burun ayakkabılar birer vazgeçilmez olmuştur.

Küt Burun Bot Kombinleri

Kombin yaparken beğendiğiniz herhangi bir küt burunlu botu seçebilirsiniz . Vurgu yapmak için temel renkler, koyu gölgeler ve hatta yılan derisi baskısı olan botları tercih edebilirsiniz. Küt burunlu botlar pantolon ve kot pantolonlarla giymek için harikadır.Uzun olanları seçebilir ve botlarınızı pantolonun altına gizleyebilir veya kırpılmış olan paçaları en iyi şekilde sergileyebilirsiniz. Böylelikle küt burunlu botlarınız pantolonun altına girecek ve uyumlu bir siluet oluşturacaksınız.Bu tarz botları kışın pantalonların altına küt burun terlik modelleri yerine tercih edebilirsiniz.Burun yapısından dolayı pantolonun altında size sevdiğiniz küt burun etkisini verecektir.Büyük beden kazak altına koyu renk deri bir etekle kısa siyah deri küt bir bot çok şık bir kombin oluşturacaktır.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler