Kumrallar İçin Kombin Önerileri

Kombin yapmak herkes için oldukça önemli olmaktadır. Kumrallar için kombin önerileri konusuna gelindiğinde ayrıcalıklı bir gruptan bahsedilmektedir. Giyim ile alakalı kararlar verilirken özellikle ten rengi önemli olmaktadır.  Bununla beraber saçlar da çok önemli olmaktadır.  Kumralların nasıl giyinmesi gerektiği de merak konusu olmaktadır. Bu merak bazı kombin önerileri ile giderilmektedir. Eğer saçlar ve kıyafet seçimi arasında bağ olmazsa yapılan kombinler arasında bir uyum bulunmamaktadır. Saç rengi sarı ya da kızıl renk değil ise ten rengi de buğday ten ise bu avantaj sağlamaktadır. Özellikle giysi ve de aksesuarlar konusunda artı sağlamaktadır. Böylece hemen hemen giyilen her giysi, takılan her aksesuar yakışmaktadır.

Kumral olan insanlar ve de mevsimsel kombinler

Kumrallar için kombin önerileri konusuna devam ederken saç renginden de bahsetmek gerekmektedir. Saç rengi insanların genel görüntüsünde ilk dikkat çekilen yer olmaktadır. Buna bağlı olarak da hem saç rengi hem de kombin uyumu buna göre olması gerekmektedir. Kumral tenli olan insanların günlük giyimleri için bazı öneriler bulunmaktadır. Bu giyim önerileri günlük ya da davete göre değişmektedir. Bununla beraber giyilecek olan kıyafet hareket miktarına göre de değişmektedir. Uzun müddetçe dışarılarda kalınacaksa rahat kıyafetler daha çok tercih edilmektedir. Mesela bir pantolon ve de ayakkabının yanında bir de bluz tercih edilebilmektedir. Çanta da rahat kullanılacak tarzda olması gerekmektedir. Ağır ya da yapısı sert olan bir çanta daha da yorucu olmaktadır. Böylece beli ağrıtmayacak ve de hafif olan büyük bir çanta seçilmesi gerekmektedir.

Günlük giyim ve de renk seçimi

Kumrallar için kombin önerileri mevsimsel olarak değişmektedir. Günlük giyimde renk ise ayrıca önem taşımaktadır. Mesela renk konusunda kahve tonları tercih edilenler arasında olması gerekmektedir. Ayrıca öneriler arasında mor renk de bulunmaktadır. Canlı pembe rengi ve de mavi oldukça yakışacak renkler arasında yer almaktadır. Renklerden yeşil ise doğru bir renk tercihi olmaktadır. Günlük giyimde ayrıca siyah ya da siyah kot pantolon tercih edilebilmektedir. Üzerine de bol bir tunik oldukça güzel durmaktadır. Bu kombinler ile aksesuar seçimi de bolca olabilmektedir.

Kumral tenli kişiler ve de aksesuar seçimi

Aksesuar seçimi her kıyafet kombinende tamamlayıcı olmaktadır. Kumrallar için kombin önerileri yaparken de yine bahsedilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Aksesuar seçimi doğru yapılan bir kombinde tüm kusurla hemen hemen göz ardı edilmektedir. Örnek vermek gerekirse kumral olan kişilerin altın renkli takıları çok da kullanmaması önerilmektedir. Ancak sadece tek parça olmak sureti ile altın rengi uygun olmaktadır. Bunun sebebi ise çok fazla altın rengi kullanıldığında ten renginin solgun gözükmesi olmaktadır. Tercih edilmesi gereken aksesuarlar arasında daha çok deri bileklikler yer almaktadır. Ayrıca gümüş renkli kolyeler de daha uygun bir kombin oluşturmaktadır.

Kumral tenli insanlar ve iş yeri kombini

İş yeri her gün gidilen bir yer olmaktadır. Bu yüzden her gün başka bir kombin ayarlanması gerekmektedir. Kumrallar için kombin önerileri bu yazıda bazı öneriler olarak yer almaktadır. İş hayatında genellikle klasik tarzda kıyafetler giyilmektedir. Konforlu ve de şık olan günlük kıyafetler tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ancak bazen tercih günlük kıyafetlerden yana olabilmektedir. Eğer iş kıyafeti önerisinde bulunmak gerekirse v yaka bluzlar etkili olmaktadır. Aynı zamanda dar kesim diz altı etekler de oldukça güzel olmaktadır. Diz altı etek ile topuklu ayakkabı iyi bir tercih olmaktadır. Ayrıca kemerli uzun bir elbise de oldukça şık durmaktadır. Uzun hırka ile yapılacak kombinler de güzel olmaktadır. Bu kombinelerin hepsi iş yerinde gayet rahat bir gün geçirilmesini sağlamaktadır.

Gece elbisesi seçimi ve kumral tenliler

Kumrallar için kombin önerileri gece kıyafeti ile devam etmektedir. Gece kıyafeti giyecek olan kumrallar için açık buz mavisini tercih etmemesi önerilmektedir. Açık pembe de yakışmayacak renklerden olmaktadır. Toz pudra ise yine ren rengini boğacak türden olmaktadır. Bu renkler ten rengini soluk ve de boğucu bir halde göstermektedir. Bu renkler yerine lacivert ya da bordo renk uygun olmaktadır. Koyu yeşil rengi de oldukça yakışmaktadır. Bununla beraber hafif metal renkler de tasarımlar arasında en güzellerinden olmaktadır. Giyilecek olan gece elbisesi ile ayakkabı da bilekten kesmemesi gerekmektedir.

Spor giyim ve de kumral insanlar

Kumrallar için kombin önerileri yapılmaya devam ederken bir de spor kıyafet kombinene bakmak gerekmektedir. Kumral saç rengine sahip insanların tarzı genellikle genç ve de dinamik gözükmeye yakın olmaktadır. Bununla beraber bu tarz kıyafet kombineleri daha da çok tercih edilebilmektedir. Fakat spor kombini yapılırken tayt ve de büstiyer kıyafetler uygun olmamaktadır. Günlük hayatta spor kombini oluştururken ise kot pantolon tercihler arasında olması gerekmektedir. Açık renk kazaklar da ideal olanlardan olmaktadır. Spor ayakkabı giyildiğinde de bu kombin tam olarak desteklenmiş bulunmaktadır. Bu şekilde şık bir kombin oluşturulmaktadır.

Farklı renkler ve de kumrallar

Kumrallar için kombin önerileri arasında bir de renkli kombinelere dikkat etmek gerekmektedir. Açık tenli olan kumrallar için en dikkat etmeleri gereken konu renkler arasında denge olması olmaktadır. Saçın rengini meydana çıkarmak için karışık olan renkler fazla olmaması gerekmektedir. En fazla iki veya da üç renk birleşiminden bir kombin yapılarak denge oluşturulması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse hardal rengi sweatshirt ve de kot kıyafetler, kahverengi tonlarında kazaklar ile kot pantolonlar uyumlu olmaktadır. Bunlar siyah renk olan ayakkabılar ile giyildiğinde daha şık bir görüntü elde edilebilmektedir. Ayrıca kumral olan saç rengine daha çok dikkatler çekilebilmektedir.

 

 

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler