İpli Ayakkabı Modelleri

İpli ayakkabı modelleri sevmenin birçok nedeni arasında yaz yaklaşırken onları kullanmanın, kıyafetler ile şekillendirilebilmelerinin kolaylığı ve rahatlığı bulunur.

Yazın Cıvıl Cıvıl Elbiseleri ile İpli Ayakkabıların Uyumu

Havalar ısındığında, bir sundress giymek inkar edilemez derecede zahmetsiz bir süreç olsa da, hangi ayakkabının onunla giyileceğini bulmak ve karar o kadar kolay olmayabilir. Parmak arası terliklerinizin rahatlığına alıştığınızda topuklu ayakkabılarınızı çekici kılan zahmetli güzelliklerini tercih etmemeye başlarsınız. İşle ipli ayakkabı modelleri tamda bu nedenle kurtarıcıdır. Yaz boyunca pantolonlarla elbiselerle hem rahat hem de şıklık içerisinde giymek isteyeceğiniz ipli ayakkabı türü hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Günlük sportif bir his için sundressinizi ipli babet ayakkabı modelleri ile eşleştirebilirsiniz. Zaten vazgeçilmez rahatlıklara sahip bu şık desenli ayakkabılar bir şekilde en kadınsı elbiselerle bile uyum sağlar. İpli ayakkabı sadece daha güzel bir kıyafete beklenmedik bir dokunuş katmakla kalmaz, aynı zamanda rahattır ve bu yaz için her zaman bir artıdır.

İpli Ayakkabılar Her Zaman Kurtarıcıdır

Elbiselerinizi ne ile kombinleyeceğinizi düşünüyor ve bir türlü karar veremiyorsanız, ipli ayakkabı size oldukça fazla zaman kazandırabilir. Bir kere alıştığınızda asla vazgeçmek istemeyeceksiniz. Bu ayakkabılar için en önemli konu ipli ayakkabı nasıl bağlanır bunu öğrenmektir. İplerini nasıl bağladığınız bütün tarzı baştan değiştirebilir.

Biz hanımlar asla tek bir çiftle yetinmeyiz ve her yaz koleysiyonumuza yeni trend modelleri ekleriz. Sonuçta, her zaman yenilenen sezon modası vardır, bu da bize yazın rahat etmek ve her bir kıyafetimizi ayrıca renklendirmemiz için gittikçe daha fazla fırsat ve seçenek verir. Peki kadınlar en çok hangi tür ipli ayakkabı giymeyi sever? Bu yazımız içerisinde tüm örnekleri kadınlar için veriyoruz çünkü ipli ayakkabı erkek modelleri henüz pek revaçta değil! Ancak konusu gelmişken söyleyelim beyler için yazın en rahat kullanılacak ürünler ipsiz ayakkabı modelleridir.

Kadınların Yaz Ayında Tercih Ettiği Ayakkabı Modelleri

İpli ayakkabı versiyonları da bulunan sandaletler kadınların en çok dolabında bulundurdukları türden bir yaz ayakkabısıdır. Kombinlenmeleri çok kolaydır: Sandaletler, tabanı ayağa sabitlemek için kayış kullanan açık ayakkabılardır. Kayışların nasıl bağlandığı, hangi malzemeden yapıldıkları ve hangi renk oldukları konusunda çok çeşitli olabilir. Bu da bize bir sürü çeşitli kombin yapma fırsatı sunar.

Sandaletler genellikle düz olsa da, yüksek topuklu sandaletler kendi kategorilerini ayrıca değerlendirmeyi hak ederler. Bu yazlık sandaletler, örneğin şık bir gece elbisesinin altına da giyilebilir. Aynı ayakkabı ile hem gece elbisesi hem de günlük elbiselerinizi kombin edebilirsiniz.

İpli ayakkabı tasarımına sahip parmak arası terlikler, ayağa gerekli desteği sağlamak için çapraz kayışlarla sabitlenmiş, plastik veya doğal kauçuktan yapılmış plaj sandaletleridir. Kadınların giymeyi bu kadar çok sevdiği yazlık ayakkabılar listesinde neden parmak arası terliklerin yer aldığını anlamak çok kolaydır. Yine de eskiden plaj veya havuz için tasarlanmış olsalar da, bu günlerde günlük hayatımızın bir parçası haline geldiler.

İpli Ayakkabılar ile Yaz Kombinleriniz Göz Kamaştırsın

Her nasılsa, espadriller her zaman güney Avrupa imgelerini çağrıştırıyor ve son birkaç yılda da dolaplarımızın temelini oluşturuyorlar. Uzun yürüyüşler veya bir yaz akşamı yemeği için mükemmeldirler ve çeşitli tasarım, renk ve malzemelerde mevcutturlar. Birçoğunda baskılar veya nakışlar da vardır ve bu da onları gerçek bir baş döndürücü yapıyor. İpli ayakkabı çantası benzeri bir kutuda uzun süre güvende kalabilirler, onları temiz ve bakımlı tutmak tamamen sizin elinizde.

Son yıllarda biraz unutulmuş olabilirler, ancak babetler yüksek sıcaklıklarda topuklu ayakkabılarla uğraşmak zorunda kalmadan şık kıyafetlerle mükemmel bir şekilde kombinlenir. Babetlerin ipli ayakkabı modelleri de mevcuttur. Bu onları farklı tarzlar ile kombinlememize imkan sunar. Ve bu günlerde çok çeşitli renklerde geliyorlar ve bazı stillerde sivri uçlu bir burun tercih etme imkanınız bile var. Yani babetler sıkıcı olmaktan başka her şey olabilirler!

İpli Ayakkabılar Yaz Aylarının Vazgeçilmezidir

Kadınların yazlık ayakkabılarını düşündüğümüzde akla ilk gelen şey spor ayakkabılardır. Ancak son birkaç senede bu sıra ipli ayakkabılar ile yer değiştirmiştir. Tiril tiril bir elbise veya şort, beyaz spor ayakkabılarla birlikte harika görünebilir. Spor ayakkabısı mükemmel bir yaz ayakkabısı olabilir, özellikle akşamları dışarıdaysanız veya gün içinde yapacak işler için çok yürümeniz gerekiyorsa. Ancak ne kadar güzelde dursalar size ipli ayakkabı modellerinin sağlayacağı şıklığı veremezler. Sadece diyebiliriz ki bu spor ayakkabılar yağmur yağması beklenen günler için idealdir.

Henüz her kadının dolabında ipli ayakkabı modellerinden bir çift olmayabilir, ancak bunun nedeni moda sahnesine göreceli olarak yeni katılmış olmalarıdır. İpli ayakkabılar, sadece ayağın önünü kaplayan, topuk ve ayak bileğini açıkta bırakan ayakkabılardır. Çok çeşitli renk ve stillerde bulunurlar. Çoğunun topuğu yoktur, ancak bazılarının orta topuklu veya küçük, dar bir yumruk topuğu vardır. İpli ayakkabı modellerinin dikkatleri çekmesi garantilidir ve ister elbise ister şort olsun her kıyafeti güzelleştirecektir.

Spor Oldukları Kadar Şık Olan İpli Ayakkabılar

Yaz aylarında topuksuz ayakkabı kullanmak istemiyor ancak yüksek topuklu ayakkabı giymekten de hoşlanmıyorsanız, ipli ayakkabı modelleri mükemmel seçimdir. Genellikle mantar, rafya veya tahtadan yapılan kama şeklinde bir topuktan oluşurlar. Bu onları son derece dengeli kılar ve böylece rahat olurlar. Bu sayede hiçbir kadın yazın ayakkabı şıklığından vazgeçmek zorunda kalmaz.

Her yıl olduğu gibi 2021 de yeni yaz ayakkabı trendleri moda sahnelerine sunuldu. Bu yıl 90'lar nihayet ayakkabı dolaplarımıza geri döndüler. Örneğin şu anda platform topuklulardan uzak kalmak neredeyse imkansız. Modaya uygun platform topuklu sandaletler ve terlikler bile var. Bu yaz sadece bale ve espadriller değil, sandaletler de öne çıkıyor.

Skinny Jeans ile Hangi İpli Bayan Ayakkabıları Giyilir

Skinny kot pantolonlarla olan moda ilişkimiz hep vazgeçilmezdi. İyi haber şu ki, her mevsim ve event için dar kot pantolonlarınızla eşleştirebileceğiniz bir ayakkabı var. Öte yandan, ince siluet, özellikle daha büyük ayaklarınız varsa orantı sorunları yaratabilir, bu nedenle dikkatli bir şekilde incelemeniz, daha modern stiller seçmeniz ve kalın ipli ayakkabı modelleri olan her şeyden kaçınmanız gerekir. Bu noktada belirtmek isteriz ki ayakkabınız stilinizin star parçası olacak, bunu gözden kaçırmamalısınız!

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler