Gümüş Stiletto Topuklu Ayakkabı ile Ne Giyilir?

Gümüş stiletto topuklu ayakkabı ile ne giyiliyor diye pek çok kadın gibi siz de düşünmekte haklısınız. Gümüş renk ayakkabı hangi renk elbise ve çanta ile kombinlenir.

 

Metalik Renkli Ayakkabılar

 

Gümüş stiletto topuklu ayakkabı gibi metalik ayakkabıların sadece bir moda döneminde popüler olduğunu söylemek yetersiz kalır. Hatta leopar desenli paltolar veya pantolonlar gibi modern bir gardırobunun temelini oluşturduklarını söyleyecek kadar ileri gidebiliriz. Son yıllarda ayakkabı modelleri sokaklarda bir ihtiyaçtan ziyade bir moda algısı haline geldi. İster altın, gümüş, bronz veya arada herhangi bir renkte ayakkabı arıyor olun, sitemizde her fiyat aralıklarında ayakkabı bulabilirsiniz.

 

Bu tarz rengarenk ayakkabıları sokakta herkesin ayağında da görebilirsiniz. Ancak her fırsatta metalik stiletto ayakkabıların ve botların çoğalması, onları nasıl giyeceğinizi otomatik olarak bildiğiniz anlamına gelmez. Neyse ki özellikle topuklu ayakkabı giymeye yeni başlayanlar için moda siteleri, dergileri ve sosyal medya pek değişik kombin örneklerini sunmaktadır. Birçok kadın bu metalik renkleri çok yaratıcı bir şekilde kombinlemeyi başarmaktadırlar.

 

Metalik Renk Kombinleme

 

Gümüş stiletto topuklu ayakkabı gibi iddialı bir ayakkabıyı güzel kombinlemek bazı kadınlar için zor olabilir. Peki bunu başarıyla kombinleyenlerin sırları ne diye bakarsak bu konuda olan ilgileri ve cesaretleri diyebiliriz. Metalik ayakkabılar parti kombini veya sokak tarzı arayan biri olduğunuzda, size son derece güzel alternatifler sunacaklardır.

 

Peki ya gündüz kullanımlarına bakarsak örneğin; gümüş veya altın renklerde stiletto ayakkabı bir kot pantolon gibi rahat bir parçayla kombin edildiğinde her zaman havalı görünecektir.

 

Ayakkabı Renk Seçiminin Önemi

 

Şık bir kıyafet için bir çift iyi ayakkabının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle gümüş stiletto topuklu ayakkabı gibi iddialı bir ayakkabı giymek istiyorsanız çok daha özenli kombinler seçmelisiniz. Çünkü muhteşem kıyafetler giyseniz bile eğer kombininize uygun bir ayakkabı seçmezseniz son görünümünüz uyumsuz olacaktır.

 

Öyleyse neden gardırobunuzdaki tüm kıyafetlere zahmetsizce uyan çok yönlü ayakkabı seçmeyelim. İşte size güzel bir öneri; bir dahaki sefere yeni ayakkabı alırken güzel bir çift gümüş ayakkabı seçmek yeterli olacaktır. Çünkü gümüş rengi, modaya uygun ve klasik bir renktir. Gümüş rengi ayakkabıyı sokaktan partilere, evinizden ofisinize her duruma uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

Günlük Ayakkabı Seçimi

 

Günlük sokakta kullanım için gümüş rahat topuklu ya da düz babetler giyebilirsiniz. Modaya uygun ve feminen olmak için zarif kıyafetlerinizle eşleştirmek için gümüş stiletto modelleri size seçenek olabilir. Özellikle stiletto siyah ayakkabılar gibi zamana karşı koyan klasik ve şık bir gümüş rengi ayakkabınız mutlaka olsun.

 

Dolabınızda böylesine çarpıcı bir çift ayakkabı varken artık yanlış ayakkabılar için endişelenmeyeceksiniz. Şık bir kıyafeti kombinlerken gümüş ayakkabının ne kadar harika olduğunu moda yayınlarında da görebilirsiniz. Dergilere ve internete göz atın ve keyfini çıkarın. Gümüş stiletto topuklu ayakkabı günlük kullanım için de birçok kombine uyacak modelde üretilen ayakkabılardandır.

 

Gümüş Rengi Elbise ile Gümüş Rengi Ayakkabı

 

Gümüş stiletto topuklu ayakkabı her zaman gümüş renk bir elbise ile estetik bir uyumda olmayabilir. Gümüş rengi elbiseler veya kıyafetlerle giyilebilecek en uygun renkte ayakkabı seçmek zordur. Gümüş derken en hafif metalikten en koyu kalay rengine kadar her türlü tondan bahsediyoruz. Gümüş bir kıyafetle ne tür bir ayakkabı giyeceğinizi de merak ediyorsanız hızlıca cevap verebiliriz; yüksek topuklu bir ayakkabı, sivri uçlu düz ve dik parmak sandalet gibi şık ve klasik bir tarz ile harika bir kombin yaratabilirsiniz. Bununla birlikte, klasik bir ayakkabının askılı versiyonları bile gümüş ile gerçekten çok iyi gidebilir.

 

Özellikle bir kokteyl elbisesini doğru ayakkabılarla nasıl şekillendireceğinizi öğrenmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarından moda sayfalarından ilham alabilirsiniz. Gümüş bir elbiseyi gümüş ayakkabılarla şekillendirmenin çok abartılı olacağını düşünebilirsiniz ancak denediğinizde şaşırtıcı derecede iyi bir eşleşme olduğunu göreceksiniz. Metalik renginizi ayakkabılarınızınkiyle eşleştirmeyi veya kontrast oluşturmayı seçip seçmemeniz size kalmış.

 

Gümüş Rengi Elbise ile Beyaz Renkli Ayakkabı

 

Gümüş bir kıyafeti gümüş stiletto topuklu ayakkabı ile eşleştirmiyorsanız, yani gümüş rengi size yine de iddialı geliyorsa ya da gözünüze batıyorsa her zaman alternatif olarak beyazı da tercih edebilirsiniz. Beyaz renkte gümüş elbise kombininizle size istediğiniz görüntüyü verebilir. Ayakkabı kadar çanta seçimi ve rengi de çok önemlidir. Çantanın üretildiği malzeme ve ayakkabının malzeme dokusunun birbiriyle uyumu dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Çanta stil ipucu olarak size beyaz, siyah veya zıt renklerin harika göründüğünü söyleyebiliriz.

 

Ten rengi ayakkabılar da gümüş rengi bir elbise ile eşleştirmek için en uygun ayakkabı renk seçeneklerinden biri olabilir. Özellikle de zaten gümüş renkle gösterişli hissediyorsanız ve onu hafifletmek istiyorsanız. Ayrıca bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlarlar, bu yüzden kesinlikle bahsetmeye değer bir seçenektir. Ayrıca, renksiz yani ten rengine yakın ayakkabılar başka herhangi bir renkle iyi eşleşir, bu nedenle muhtemelen dolabınızda bulunan bir ayakkabı rengidir. Gümüşle gerçekten eğlenceli görünebilen altın renkli ayakkabılar da çok ilgi görmektedir. Stiletto topuklu ayakkabı modelleri hiçbir zaman modası geçmeyecek ve her gardıropta bulunması gereken ayakkabılar arasında olabilir.

 

Parıltılı Ayakkabı Giymek

 Yaygın inancın aksine, parıltılı ayakkabılar oldukça çok yönlü kullanıma uygundur ve şıktır. Ayrıca günlük bir ofis kıyafeti olsun, gündüz vakti veya gece kıyafeti olsun hemen hemen her kıyafetle de çok güzel kombinlenirler. Özellikle gümüş stiletto topuklu ayakkabı her türlü kıyafetle başarıyla kombinlenebilecek bir parçadır. Ofiste ve gündüz giymek için oldukça güvenli ve kurtarıcı bir kombin olacaktır.

 

Aksesuarlarınızın geri kalanını parıltılı ayakkabılar giyerken minimumda tutun, çünkü bunlar zaten çok fazla dikkat çekecek kadar cesurdur ve gereksiz parıltılı parçalardan uzak durun. Denim, kıyafetinize şık ve rahat bir hava katan gündüzleri parlak topuklu ayakkabılar giymenin en iyi yoludur. Denimle de çok güzel kombinlenen stiletto topuklu ayakkabı her zaman kurtarıcıdır ve mutlaka gardırobunuzdaki yerini almalıdır.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler