Gelin Ayakkabısı Converse

Gelin ayakkabısı günümüzde istediğiniz şekilde yapabileceğiniz bir alışveriştir. Birçok gelin ayakkabısı modeli ile istediğinizi yapabilirsiniz.

Konfor moda dünyasına hakim olmaya devam ederken, Converse en son düğün ayakkabı koleksiyonunun kontrolünü elinde tutuyor. Evet, doğru duydunuz. Converse, büyük gününüzde kullanmanız için mükemmel bir çift ayakkabıya sahiptir.

Bu alışılmadık ayakkabıları kabul edemeyen gelinler vardır, ancak çoğu için bu klasik ayakkabılar düğün kıyafetleri için resmi bir seçimdir. Converse, gelinler için rahatlık odaklı bir düğün ayakkabısı olarak ne zaman popüler hale geldiğini bizde bilmiyoruz.

2016'nın başlarında o zamanlar moda olan gelin ayakkabısı spor ve converse olarak giymek sosyal medyaya girdi ve birçok genç gelin düğünlerini böyle yaptı. Pek çok kişinin tuhaf ve çirkin olduğunu düşündüğü şeyi, Y kuşağı yavaş yavaş kabul etti.

Elbisenizin altına sadece Converse Gelin ayakkabısı giyemezsiniz, ancak uzmanlar bazı Converse düğün ayakkabılarının giymesi gerektiğini ve giymemesi gerektiğini açıklıyor. İşte uyulması gereken bazı temel kurallar:

Elbisenizi Tamamlarken Renklerinizi Aydınlatın

Gösterişsiz gelinlikler, slip-on ve platformlu Gelin ayakkabısı Converse ayakkabılarla iyi gider. Kıyafetinize bağlı olarak, çoraplar yüksek top Converse ile uyacağına siz karar verirsiniz.

Çok fazla ışıltı yok. Gerekirse, yüksekliği daha da artırmak için bir platform seçin. Converse'e istediğiniz zaman parlaklık katabilirsiniz. (Birçok Etsy mağazası özel değişiklikler yapmaktan mutluluk duyar)

Converse ayakkabılar gelin ayakkabısı dolgu topuk gibi ayakkabıların yapamayacağı gibi zaten kıyafetinizin görünümüne hükmediyor. Ayakkabılarınızda cesur bir renk ilan etmenize gerek yok. Gelin grupları ve damatlar ile koordinasyon sağlamak her zaman bir kazançtır.

Gelin için gelinlik kadar Gelin ayakkabısı seçimi de önemlidir. Klasik fildişi ve krem ​​saten topuklularan bağcıklı burunlu arkası açık topuklu ayakkabılara, zarif inci ve parlak ince topuklu topuklu ayakkabılara kadar sonsuz seçeneğiniz var. Bununla birlikte, ironik bir şekilde, çoğu gelinliklerin uzun kuyrukları, çok katlı danteller ve tabana kadar uzanan etekler genellikle güzel ve özenle seçtiğiniz ayakkabılarınızı gizler.

Converse Nedir

Converse ayakkabılar (Chuck Taylor All-Stars olarak da bilinir) cesur, klasik ve eğlenceli çoraplarla mükemmel uyum sağlar. Çorap ve ayakkabı koleksiyonunuzdan Gelin ayakkabısı Converse ile ilginç çoraplar giyin ve yeni bir trend yaratın.

Converse ayakkabılarının 1900'lerin başındaki icadından bu yana basketbolcular, rock yıldızları, yazarlar ve Hollywood oyuncuları giydi. Chuck Taylors, çeşitli nedenlerden dolayı, Ramones ve Sex Pistols gibi grupların giydiği 1970'lerin punk rock'ıyla eş anlamlıdır.

Gelin ayakkabısı stiletto yerine Converse ayakkabılar seçmek hala popüler. Ama Converse ayakkabılar için ne tür çoraplara ihtiyacınız var? All-Star için çorap seçerken, kişiliğinize uyan harika çorapları arayın.

Sonuçta, bu kadar cesur bir şekilde düğününüzde converse giyecekseniz basit çoraplar giymek istemezsiniz. Başlamanız için gelin ayakkabısı süsleme gibi seçeneklerle de converse ayakkabınızı düğüne hazır hale getirebilirsiniz.

Conversinizde Çorap Giymek

İnsanların giydiği bu çoraplara görünmez çoraplar veya düşük profilli çoraplar da denir, ancak çoğu insan onlara babet çoraplar der.

Diz altı çorapları ve uzun çoraplarının aksine, babet çorabın işi görünmez olmaktır. Spor ayakkabı, mokasen, ve Gelin ayakkabısı Converse gibi alçak ayakkabılarla giyebileceğiniz harika bir çoraptır.

  • Ayak bileği çorap

Ayak bileği çorapları görünmeyen çoraplardan daha uzun, normal çoraplarından daha kısadır. Bileklerinize kadar gelirler ve görünmez değillerdir.

Koşu, yürüyüş ve spor gibi pratik amaçlar için ayak bileği çorapları kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Ancak düğününüzde gelin ayakkabısı babet ya da Converse ayakkabılarınızı kendinize çok yakıştıracaksınız. Bu yüzden gururla giyin, ancak temaya uymayı da unutmayın.

Kısa Çoraplar

Bazı markalar farklı uzunluklarda çoraplar sattığından, onlara çeyrek uzun çorapları dendiğini bile gördüm. Mesele şu ki, bunlar ayak bileği çoraplarından daha uzun, ancak standart çoraplardan daha kısa.

Bu, yaklaşık 6 inç yükseklikte oldukları ve ayak bileklerinin üstünde ve baldırların ortasının altında oldukları anlamına gelir. Diz üstü bir gelinlik giyerseniz Gelin ayakkabısı Converse ile harika olur.

Yanlışlıkla Converse spor ayakkabılarını (veya başka ayakkabıları) çorapsız giymeyin. Sadece kabarcıksız olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıksızdır ve çoğu durumda ayakkabıdan asla çıkmayan hoş olmayan bir koku bırakır.

Bunun yerine nemi kontrol edebilen ve ayaklarınızı mutlu, sağlıklı ve rahat tutan çoraplara ihtiyacınız var. İşte gelin ayakkabısı converse ile her zaman çorap giymeniz için en büyük neden: Ayak kokar!

Evet, her zaman kaliteli ve nefes alan çorap giymenizin bir numaralı nedeni budur. Ayaklarınız terlerse veya kokarsa, ayaklarınız nereye giderseniz gidin kokar. Bu, başkalarının gözünde genel kişiliğinizin utanç verici ve kötü bir izlenimidir.

Mantar Enfeksiyonu İstemezsiniz

Ayakkabının üst kısmı düzgün nefes almıyorsa, Gelin ayakkabısı içinde aşırı nem, bakteri ve ısı oluşur. Ve bu ayaklarınız için iyi değil.

Aksine, ayaklarınız gerçekten terliyorsa ayaklarınızın rahat edeceği çoraplar giymezseniz, çok fazla terlemeniz enfeksiyonlara neden olabilir. Bu enfeksiyonların bazıları atlet ayağı gibi problemler çıkarır.

Yüksek iltihap olasılığı da var. O zaman ayakkabılarınızı ayak parmaklarınızla ve topuklarınızla sürtme riski her zaman vardır. gelin ayakkabısı instagram profillerinden en sağlıklısını seçebileceğiniz bir noktadadır.

Converse ayakkabılarınız rahat bir şekilde oturmuyorsa, ayak parmaklarınızı, topuklarınızı ve ayak bileklerinizin acıma olasılığınız daha yüksektir.

Bu sürekli sürtünme genellikle ağrılı kabarcıklara neden olur. Zamanında bunlara dikkat etmezseniz, bu kabarcıklar daha karmaşık sağlık sorunlarına yol açabilir.

Gelin ayakkabısı 2021 yılında bütün hakimiyetin sizde olduğu, istediğinizi giyebileceğiniz bir seçimdir. Rahatlığınızı düşünmeniz ya da tarzınızın converse olması bunu değiştirmez.

Gelinlerin karşılaştığı en önemli zorluklardan biri de gelinlik seçimidir. Elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarların kullanımı çok kolay! Sıra mükemmel ayakkabıyı bulmaya geldiğinde, gelinin çeşitli sorular sorması ve nasıl bir gelinlik giyeceği konusunda tedirgin olması şaşırtıcı değildir.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler