Çizme Kombinleri

Çizme kombinleri modası yıllardır hayatın büyük bir parçası. Moda dünyasında kendinizi göstermenin ve uyumlu bir görünüme kavuşmanın yoludur. En sevdiğiniz stili seçmek ve onu her durumda kullanmak zor olabilir. Bu nedenle gardırobunuzu renklendirmek ve farklı günlerde farklı kombinasyonlara izin veren parça ve renklere sahip olmak çok önemlidir.

Platform Topuk Kombinleri

Platform topuk çizme kadın tasarımcılar için önemli ölçüde yükselen bir modeldir. Sadece topuklar değil, ayak tabanları ve ayak parmakları da kaldırılarak ayaklarınızın daha rahat olmasını sağlar. Bu sayede diğer topuk modellerine tırmanmaktan korktuğunuzda duyduğunuz topuk yüksekliğine kolayca ulaşabilirsiniz. Çok güçlü bir etki için botlarınızda platform topukluları da kullanabilirsiniz. Bastığınız yerin sizi hissetmesi ve girdiğiniz ortamda bir bakışta size yönelmesi tesadüf değil.

Platform topuklu botlarla güçlü çizme kombinleri oluşturabileceğinizi söylemiştim ama bu gücün ne olacağı size kalmış. Elbette, seçeceğiniz platform topuklu botların tarzı ve kıyafeti çok belirleyicidir. Belirli bir modelin bazı örneklerine bakalım ve farklı çizme modelleri ile yapabileceğiniz kombinleri biraz daha açalım.

Sivri Topuklu Platform Botları

Klasik kıyafetleri tercih eden ve sivri topuklu ayakkabıların feminen etkisini tercih eden bayanlar için, sivri topuklu platform botlarla kombinini tamamlayacak pek çok çizme kombinleri bulunuyor. Bu botlar partiler, şık mekanlar ve hatta gece elbiseleri için çok iyi çalışıyor. Sizi yerden çok yükseğe kaldırırlar, bu nedenle platform yapıları sayesinde daha rahat bir kullanım sunarlar. Şık tasarımlı bir model tercih ediyorsanız, sivri topuklu platform botlarla da düğüne gidebilirsiniz. Bu modelleri daha sportif kıyafetlerle küçümseyerek, güçlü, feminen ve sıra dışı bir tarz yaratabilirsiniz.

Kalın Topuklu Platform Botları

En "salaş" stil kombinasyonları bile olabildiğince uzun boylu görünmek isteyen kadınlar için mükemmeldir. Daha önce de belirtildiği gibi, maksimum topuk boyutunu en rahat şekilde kullanmanıza imkan veren platform topukluları çizme kombinleri için tercih ediyorsanız, özellikle kalın topuklu tasarımlara sahip modelleri tercih ediyorsanız, uzun ve rahat bir şeyler bulmak çok zor. Özellikle dar paçalı pantolonlar olmak üzere platform botların üstündeki klasik eşyalar, bol kazaklar ve uzun drape hırkalar ile güzelce eşleştirilebilir. Tabii ki fermuar ile seçerseniz kombinin havasını doğrudan etkileyecektir. Kalın topuklu platform botlar, aksesuarlara çok açıktır. Kürk, baskılı kumaş ve zımba gibi metal aksesuarlarla farklı stilleri bir arada bulabilirsiniz.

Spor Tabanlı Platform Botları

Bazen traktör tabanı olarak da adlandırılan spor çizme kadın tasarımcılar arasında yaygındır. Taban malzemesi esnektir, diğer seçeneklerden daha kalındır ve aşağıdaki çentik zemine yapışmayı büyük ölçüde geliştirir. Spor yaparken giymek iyi olmayabilir. Özellikle mevsim kış olduğunda ve koşullar her mevsimden daha katı olduğunda. Günlük hayatınızda daha rahat bir tarzınız varsa ve bunu yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlamak istiyorsanız, çizme kombinleri yaparken rahatlıktan ödün vermemek önemlidir. Spor tabanlı platform botları, sınırlı seçeneklerden biridir.

Diz Üstü Çizme Kombinleri

Kışın en mode ayakkabı modellerinden biri olan dizüstü çizme modeli, güzel ve çekici görünmek isteyenler için en ideal ayakkabı! Dizüstü çizmelerinize uyan en güzel kombinasyonlara daha yakından bakalım.

Etek ile Kombin

Kadınsı görünen, kısa etek ve elbiselerle harika giden dizüstü çizmeleri ve etek ucu dizüstü biten model daha şık bir izlenim veriyor. Deri veya kumaş eteklerle iyi giden uzun etekli dizüstü botları giymeyin. Aksi takdirde çok kötü bir tarz yaratacaktır. Diz boyu çizmelerin iç kısmındaki uzun çoraplar ve file çoraplar stilinize farklı bir dokunuş katar ve sportif görünür.

Jean ile Kombin

Şık ve sade bir görünüm elde etmek için uzun çizme ve kot pantolonlarını da birleştirebilirsiniz. Uzun bacaklı ve ince bacaklı kadınların bu kombinasyonu ile mükemmel bir zarafet ve şıklığa kavuşabilirsiniz. Sportif ve bol bir kazak seçmek, zarif duruşunuza farklı bir dokunuş katabilir. Tarzınızı yansıtan bazı aksesuarlar ile kombininizi tamamlayarak göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Elbise ile Kombin

Eski püskü bir kazak, dizüstü çizmeleriyle harika görünür. Günlük hayatınızda böyle bir kombinasyon yapabilirsiniz. Alternatif olarak, mini beden bir elbise seçerek görünümü iyileştirebilirsiniz. Ofis ve konferans kombinasyonlarında diz altı çizmeler kalem elbise ve etek ucu diz altına alınarak daha özgün hale getirilebilir. Kısa bacaklılar için, daha dengeli bir izlenim için etek ve bot için aynı rengi seçin.

Bot Kombinleri

Sonbahar / kış sezonunun tartışmasız favori çizme kombinleri seçeneklerinden biri olan yüksek topuklu botlar çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Açık topuklu, yüksek topuklu, kalın topuklu, dolgulu topuklu, deriden kadife kumaş seçenekleri, çizme bot gibi farklı topuk seçeneklerini herhangi bir zevk veya stil modelinden seçmeyi öğrenin. Kot pantolon, pantolon, elbise, etek gibi eşyalarla kullanılabilir.

Kot ile Bot Kombinleri

Botlar, gün içerisinde güzel görünmek için iyi bir seçimdir. İnce görünümü sayesinde çoğu ayak bileği botu skinny jean pantolonlarla eşleştirilir. Pantolonun üzerine gömlek ile ceket ve altındaki topuklu botlarla birleştirerek şık, rahat ve her zaman trend bir görünüm elde edeceksiniz. Burada pantolon boyu önemli bir ayrıntıdır. Kısa paçalı kot pantolonlarla eşleştirildiğinde botlar harika görünür ve dengeli bir görünüme sahiptir.

Elbise ve Bot Kombinleri

Botların etek veya elbise ile yapılan çizme kombinleri, onu sofistike gündelik kıyafetler ve gündelik akşamlar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Midi uzunluk, ayak bileğinde biten topuklu botları eşleştirmek için uygun bir uzunluk seçeneğidir. Bu botları etek ve elbiselerle kombinlerken, bot ve etek ucu görünümünü dengeleyen bir seçim yapmak önemlidir.

Wellington Kombinleri

Sıra dışı ayakkabı modelinin ismine rağmen ülkemizde lastik çizme denmektedir. Wellington son yıllarda daha çok tercih edilir hale geldi. Üreticiler daha renkli tasarımlar yapmaya başlamıştır. Sade, çok renkli ve yağmur çizmesi olarak yalıtımlıdırlar.

Kot şortlar, uzun hırkalar ve yağmur botları giyin ve dikkatinizi havalı bir tarzda çekmek için şehirdeki düzinelerce festival ve hafta sonu etkinliklerine katılın. Benzer şekilde yağmur botlarının üzerine diz üstü çorap giymek ve mini deri etek veya kot etek giymek iddialı bir kombinasyon oluşturabilir.

Biraz daha soğuk bir günde, kalın bir hırka ve dar kot pantolonların üzerine yağmur botları tamamlamak için botlarınızla aynı renkte bir şapka veya bere takabilirsiniz. Benzer şekilde boyunuzla aynı renkte veya uyumlu bir renkte bir hırka seçerek bu iki parçayı uyumlu hale getirebilirsiniz.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler