Business Casual Kombin

Business casual kombin modelleri kadın erkek fark etmeksizin herkesin iş yerinde kullandığı stilleri içermektedir. Bu sitilleri uygulama konusunda sitemiz size yardımcı olacaktır.

Business Casual Kombin İçin Bluzlar

Business casual kombin için gömlekler ve üstler, neredeyse sınırsız seçeneğinizin olduğu bir kategoridir. Çeşitliliği ve uygun fiyatlı seçenekleri sayesinde kendinizi kaptırmak kolaydır. Yıllar boyunca tekrar tekrar giyeceğiniz temel çalışma unsurları olduğundan, pantolon ve blazer ceketlere daha fazla yatırım yapacaksınız. Ancak üst kısımlarda, her yıl birkaç yeni iş amaçlı gündelik bluz eklemek isteyeceğinizden, bunlara çok fazla yatırım yapmanıza gerek yoktur.

Yaz ve ilkbaharda parlak renkler ve eğlenceli baskılar içeren gömlekleri arayın. Polka noktaları, çiçekler, danteller, pencere camı, çizgiler, yaprak baskıları ve karışık baskılar gibi. Renkleri daha açık tarafta açarsanız, allık, soluk sarı, pembe, bebek mavisi, açık gri veya krem ​​tercih edin. Casual kombin kadın modelleri için parlaklıkları seviyorsanız, pembe, yeşil, sarı, turuncu, kırmızı ve parlak mavi renkli üstleri arayın.

Ofiste hava soğuyabileceğini biliyorum, bu yüzden kolsuz ipek bir üst giyseniz bile bir blazerle katlamak isteyebilirsiniz. Aşağıdaki gündelik iş kıyafetinde yeşil, ipek bir puantiyeli üstünü çizgili bir blazerle eşleştirdim. İki renk birlikte harika görünüyor ve gömleğe eklenen boyun detayı, boyuta katkıda bulunuyor ve düz kesim blazere karşı harika görünüyor. Bu, iş dünyasında yaşayabileceğiniz çeşitlilik ve eğlencedir

Business Casual Kombin İçin Kazak

Business casual kombin için ayrıca, bir pantolon, etek veya bir elbisenin üzerine kullanmak istiyorsanız, üst veya gömlek olarak çeşitli şekillerde kazak giyebilirsiniz. Süveterin oturması burada çok önemlidir, bu nedenle çok bol veya kötü takılmış herhangi bir şeyden uzak durmaya çalışın. İnce ölçülü örgüler en iyi sonucu verir; hantal kazaklar o kadar değil.

Business casual kombin kadın temel hırka modelleri, gündelik iş kıyafetlerinin temelidir ve basit, bel boyu bir hırka veya daha uzun olabilir. Süveterinizin düğmeleri olabilir, düğmesiz veya bol dökümlü ön yakası olabilir. Daha uzun hırkalarla, bir kıyafete biraz tanım ve farklı bir görünüm eklemek için ince bir kemer bile kullanabilirsiniz.

Business Casual Kombin İçin Ceketler veya Blazer

Business casual kombin için ceketler veya blazerlar, daha soğuk aylarda eve gidip gelirken sıcaklığın sağlanması için bir gerekliliktir, bu casual kombin için olduğudan ofiste giymek zorunda değildir. Ama bunun o kot ceketi giyip ondan kurtulabileceğiniz anlamına geldiğini düşünmeyin. Profesyonel görünmek için dış giyiminize hala ihtiyacınız var.

Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için nötr renklere bağlı kalın; siyah, odun kömürü, kahverengi ve lacivert en iyi sonucu verir. Biraz farklı bir şey istiyorsanız, çok klasik bir mücevher tonu, küçük çizgili veya balıksırtı desenini deneyin. Fit, ceketler ve blazer ceketlerde büyük bir sorundur. Kutulu blazeri sabitleyin ve belinizi kavrayan bir şeye yapıştırın. Düğmeli olduğunda ceketin çekmediğinden veya esnemediğinden emin olun. business casual kombin erkek modelleri için Blazerlara alternatif olarak yün moto ceketi deneyebilirsiniz.

Tüm casual kombin erkek modellerinin üzerine ceket giymeyi seviyorum çünkü bir ofisin veya yerin ne kadar soğuk olacağını asla bilemezsiniz. Yani soğuk olmak yerine hazırlıklı ve şık görünüyorsun. Aşağıdaki kıyafetle, görünümü yumuşatmak ve sevimli çizgili astarı göstermek için blazer kolumu kelepçeledim. Aşağıdaki gündelik iş kıyafeti ile ceketimi orman yeşili bir elbisenin üzerine giydirdim. Bir tanım oluşturmak için elbiseye ince bir kemer eklendi ve kıyafeti aydınlatmak ve aynı zamanda yumuşatmak için güzel bir ipek boyun fular ekledi.

Business Casual Kombin İçin Etekler veya Elbiseler

Business casual kombin ile işe gitmeniz gereken günlük kıyafetler pantolonlar olsa da etekleri ve elbiseleri unutmayın. Pantolonunuzla giydiğiniz bluzlar büyük olasılıkla etekle iyi eşleşecektir. Düz renkte veya ince çizgili veya balıksırtı desenli bir kalem, A-line veya pileli etek deneyin. Eteğin yırtmaçlı olması durumunda, bunun mütevazı ve otururken uygun olduğundan emin olun. En çok hangi stili sevdiğinizi görmek için çeşitli renkleri ve baskıları deneyin.

business casual kombin kadın elbiseleri, gündelik iş kıyafetleri için doğal bir seçimdir. İşe gidip gelen tek bir öğe. Elbiseler söz konusu olduğunda, hangi pantolonun hangi üste uyduğuna veya tam tersine endişelenmenize gerek yok. Ayrıca hava daha soğuk olduğunda hırkalar ve blazer ceketlerle de iyi çalışırlar. Boyun çizgileri ve kollar, bluzlar için yukarıda belirtilen kurallara uymalıdır. Hem etek hem de elbiseler için etek boyu, dizden birkaç inç yukarıdan dizin hemen altına kadar değişebilir. Mini, yüksek-düşük ve asimetrik etek boyu en iyi hafta boyunca dolapta bırakılır.

Business Casual Kombin İçin İpuçları

 

Business casual kombin için bir elbisenin veya eteğin uzunluğu, kendinizi rahatsız edecek kadar kısa olmamalıdır. Dizin hemen üzerinde biten bir etek uzunluğu veya uzunsanız, uyluk ortası uzunluğunu arayın. Bu uzunluk, sandalyelerden inip çıkmanızı kolaylaştıracak ve merdivenlerden yukarı veya yürüyen merdiven üzerinde yürürken sizi uygun şekilde örtecektir.

 

Smart casual kombin için hem elbiselerin hem de bluzların yakalarının biraz mütevazı olması ve çok fazla dekolte olmaması gerekir. Daldıran V yakaları ve halterleri evde bırakın. Mütevazı v yakalı, yuvarlak yakalı, kayık boyunlu, kare, anahtar deliği veya yakalı stilde mutlu bir ortam deneyin. Ayrıca vücut şeklinizi de göz önünde bulundurun. Daha büyük bir göğsünüz varsa, yüksek yakalar, kayık boynu veya anahtar deliğiniz varsa ve v yakalı veya yuvarlak boyun tercih edin. Daha küçük bir göğsünüz varsa, kayık boyun ve yaka takmaktan kurtulabilirsiniz.

Business Casual Kombin İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Business casual kombin için genellikle ofisler soğuk taraftadır, bu nedenle elbiseler için daha uzun kollu tercih edin. Bir manşetle tam uzunlukta gidebilir veya en gurur verici olduğu söylenen üç çeyrek uzunlukta bir manşonu deneyebilirsiniz. Üç çeyrek kol bileğinizle dirseğiniz arasında biter.

Business casual erkek kombinleri için kol ne kadar düşükse ön kolunuz o kadar ince görünecektir. Yani üç çeyrek kol uzunluğunun birçok olumlu yanı var. Ofise uygun, en gurur verici, onlar hakkında bilinçliyseniz kollarınızı gizler ve o kadar soğuk olmazsınız. Bu kıyafette benim yaptığım gibi bir hırka veya ceket ile kat kat, ofisiniz daha soğuksa ve gerektiğinde katmanı kolayca kaldırabilirsiniz.

Business Casual Kombin İçin Uyumun Önemi

business casual kombin için elbisenizin uyumu muhtemelen çok önemlidir. Çok sıkı, kesinlikle kaşlarını çatar ve profesyonelce görünmezken, yelpazenin diğer ucunda, bol ve uymayan giysiler, herhangi bir adalet sağlamaz ve baştan savma görünme eğilimindedir. Bol fakat belini vurgulayan elbiseler arayın. Elbisenin figür iltifat etmesini istiyorsun, ama sadece figür odaklı değil. A-line, shift, sheath ve klasik şal elbiselerin hepsi iyi seçimlerdir.

Tarzınız, giysinizin rengini veya baskısını dikte etmenize yardımcı olacaktır. Düz renkli elbiseler söz konusu olduğunda, ten renginize en uygun renkleri giymek isteyeceksiniz. Tabii ki, herkesin hoş görünmesini sağlayacak, ancak bordo, gece mavisi, kırmızı veya orman yeşili gibi bir rengi denemeye cesaret edecek temel siyah veya lacivert ile de gidebilirsiniz. Ten renginize yakışan renkler giymenin yanı sıra mevsime uygun renkler arayın.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler