Ayakkabı Çanta Kombinleri

Ayakkabı çanta kombinleri her sezon modanın da değişmesiyle beraber kadınların ilgisini cezbediyor ve evden çıkmadan önce bu uyumu yakalamak için uzunca bir zaman ayırıyor.

Ayakkabı Çanta Kombin Uyumu Nedir

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadınların her sezon için ayrı olarak bütçe ayırdığı ayakkabı ve çantalar moda dünyasının en önemli ürünlerinden biri. Ayakkabı çanta kombinleri söz konusu olduğunda birçok farklı seçenek sizleri bekler. Kimilerine göre aksesuar eşleştirme modasının zamanı çoktan geçmiş olsa da ve bunu uygulamanın eski kafalı bir anlayış olduğunu düşünseler de ayakkabı çanta kombin uyumuna önem veren kadınlar hala çoğunluktalar. Ayrıca şu da bilinmelidir; iyi eşleşmiş bir ayakkabı ve çanta kombini tüm gözleri üstünüze çevirmenize büyük ölçüde yetecektir. Bununla birlikte, bu uyumu sağlamak için belli kurallara uymak da gerekmektedir.

 

Ayakkabı çanta kombin modelleri birbirine sağladıkları uyum düşünülerek alındığında hanımları girdikleri birçok ortamda ilgi odağı yapmaya yetip artacaktır. Mevsimler sizin tarzınıza göre değişecek binlerce farklı modelde seçeneğiniz olması, iyi kafa yorulması gereken bir işlemdir ve dikkatiniz buna değecektir. Doğru ayakkabı çanta uyumu, podyumdan çıkmış bir manken gibi görünmenizi sağlayabilir. 

Ayakkabı Çanta Kombinleri Nasıl Yapılır

 

Ayakkabı ve çantalarınızın uyumu için dikkat etmeniz gereken bazı kurallar da yok değil. Mevsime, havanın durumuna, sizin ihtiyacınıza veya sadece ruhsal durumunuza göre değişen birçok farklı seçenek arasından bir veya birkaçını seçmek ve kendi tarzınızı yaratmak da size düşüyor.

 

Ayakkabı çanta kombinleri için renk uyumu önemli bir etken olabilir. Örnek olarak; bir çift gümüş renkli stiletto ile birlikte gümüş renkli bir çanta deneyebilirsiniz. Ayakkabınızdaki desenlerle çantanızdakileri eşleştirerek desen uyumu da sağlayabilirsiniz. Özellikle ayakkabı veya çantadaki en belirgin pigmentleri eşleştirmeyi denemelisiniz. Ayrıca internette birçok fenomenin ayakkabı çanta kombin instagram hesaplarında birbiriyle iyi giden modeller ile ilgili tavsiyeleri de var.

 

Uyumu renkler dışında ürünlerin malzemelerine göre de sınıflandırabilirsiniz. Her kadının mutlaka sahip olması gereken 7 ayakkabı modelinden biri olan kısa bir deri bot giyiyorsanız, deri bir çantayla birbirini tamamlayacakları gibi çok havalı bir görüntü sağlayacaklardır. Kumaşla kumaş gibi farklı materyallerle de denemeler yaparak alternatifleri çoğaltabilirsiniz.

Ayakkabı Çanta Kombinleri Yaparken Dikkat Edin

 

Ayakkabı çanta kombinleri uygularken kesinlikle yapmamanız gereken bazı şeyler de var. İlk olarak kıyafetinizde kullanmayı tercih ettiğiniz rengin tam olarak aynı tonunu kullanmamanız gerekiyor. Bu durum ayakkabı ve çantalarınızı aynı kumaştan kesilmiş gibi bir hale büründürebilir. Yine aynı rengin farklı tonlarını denemeli ya da siyah ve beyaz gibi sessiz renkler tercih edilmelidir. Giydiğiniz ayakkabı her zaman elbisenizden birkaç ton daha açık veya daha koyu olmalıdır.

 

Ayakkabı ve çantanızda kullanılan materyalleri eşleştirmeniz işe yarıyor diye bunu giyiminizin geri kalanına uygulamaktan kaçının. Deri bir pantolonla tercih edeceğiniz deri çanta ve deri ayakkabı kombini dokuyu kaybetmenize sebep olacaktır. Olabildiğince farklı materyalleri deneyin.

Ayakkabı Çanta Kombin Mevsim Uyumu

Ayakkabı çanta kombinleri yaparken içinde bulunduğunuz mevsime de dikkat etmeniz gerektiği gibi farklı mevsimlerin kombinlerini de bir arada kullanmamalısınız. Bir çift yazlık şortun üstüne kışlık bir palto giymek ne kadar uyumsuzsa, bu kural aksesuarlar için de geçerlidir.

 

Kışın giymeniz gereken ayakkabı ve aksesuarlar kesinlikle yazın kullanılmamalıdır. Tam tersi için de aynı şey geçerli. Bu uyum için ayakkabı çanta kombin siteleri gibi bilgi veren yerlerden tavsiyeler alabilirsiniz. İnternette birçok fenomen veya ünlü ismin yaptıkları kombinlere bakarak fikir alabilir, bir süre sonra da tamamen kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Ayakkabı Çanta Kombin Yapılacak Yerler

Ayakkabı çanta kombinleri yaparken bu kombini kullanacağımız yer de çok önemlidir. Aynı kıyafetlerle olduğu gibi bazı aksesuarlar ve ayakkabılar da yanlış bir ortamda giyildiğinde mükemmel eşleşseler bile sırıtıp kötü gözükebilirler. Nasıl spor bir eşofman takımıyla bir randevuya çıkamayacaksanız, bu tip randevularda spor çantalar da kullanmamalısınız.

 

Giydiğiniz kıyafetler gibi kullandığınız aksesuarlar ve ayakkabılarınız da sizi yansıtırlar. Bulunduğunuz ortamın ciddiyetine göre kullandığınız aksesuarlar da değişir. Ve bu ciddiyeti bozacak bir hamle yapmak istemeyeceğiniz gibi üzerinizdeki ayakkabı çanta kombinleri de böyle bir duruma sebebiyet vermemelidir. Aynı zamanda daha samimi bir ortamdayken üzerinizdeki bir aksesuarın vermiş olduğu ciddiyetin bu ortamı bozmasını da istemeyiz.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri

 

Ayakkabı çanta kombinleri yapmak için internette birçok alışveriş sitesi mevcut. Ancak bunlar arasında güvenilir olanlar kadar güvenilmez alışveriş siteleri de bulunuyor. Size bu konuda tavsiyemiz; olabildiğince dikkatli davranıp tam olarak güven vermeyen bir siteden alışveriş yapmamaya özen göstermeniz. Kısacası internette her anlamda gözümüzü dört açmamız gerekiyor.

Ayakkabı çanta kombin alışveriş sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapıp çeşitli kombinler deneyerek tüm gözeri üstünüze çekebilirsiniz. Ayakkabı ve çantanın bir kadın için ne kadar değerli olduğunu bilen beyler, yukarıda verdiğimiz bilgileri kullanarak sevdikleri kadına harika bir ayakkabı çanta kombini hediye edebilirler.

Ayakkabı Çanta Kombinleri Fiyatları

 

Ayakkabı çanta kombinleri birbirinden farklı birçok seçenek barındırdığı için geniş bir fiyat skalası mevcuttur. Kullanılan materyalin kalitesi, taban yapısı, şekli ve tarzı ürünlerin fiyatını etkileyen etkenlerden bazılarıdır. Çok uygun olanlarından tutun, birkaç ev parasına satın alabileceğiniz modeller ve markalar mevcuttur. Önemli olan en kaliteli ürünü en uygun fiyata almak olduğunda bunu başaran kadınlar azımsanmayacak kadar çok.

 

Ayakkabı çanta kombin ucuz alışveriş yapabilmek için internetten indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Büyük markaların sevgililer günü, anneler günü gibi özel günler için yaptıkları indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bir ayakkabıyı çok beğendiyseniz ama bütçeniz yeterli değilse sezonun sonunu bekleyip sezon sonu indiriminde şansınızı tekrar deneyebilirsiniz. Birçok ünlü marka eski sezon ürünleri neredeyse yarı yarıya satarak mağazalarını tıklım tıklım doldurmayı başarıyorlar.

%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler
%-wHaftalar
%-dGünler
%HSaatler
%MDakikalar
%SSaniyeler